24 / 09 / 2022

Mutlu Evler Türkiye örnek ödeme tablosu!

 Mutlu Evler Türkiye örnek ödeme tablosu!

11 projede 300 konutla sınırlı Sur Yapı ‘’Mutlu Evler Türkiye’’ kampanyasında konut alıcıları teslime kadar küçük küçük taksitler ve rahat ödeme koşullarıyla lüks projelerden ev sahibi olabiliyor...


 

Sur Yapı ‘‘Mutlu Evler Türkiye’’ kampanyası ile 600 TL’den başlayan taksitler ve 120 ay vade imkânı ile ev sahibi olunabiliyor. Aynı zamanda 60 ay 0 faiz imkanı da sunuluyor. 


11 projede 300 konutla sınırlı Sur Yapı ‘’Mutlu Evler Türkiye’’ kampanyası Ümraniye’de Şehir Konakları, Sancaktepe’de Lavender ve Muhit, Maltepe’de Yeşilmavi, Koşuyolu’nda Excellence, Kağıthane’de Tempo City, Ispartakule’de Bahçeyaka, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, Topkapı’da Topkapı Evleri ve Bursa’da Marka Rezidans projelerini kapsıyor.


 Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas;"Kampanya kapsamında konut alıcıları teslime kadar küçük küçük taksitler ve rahat ödeme koşullarıyla lüks projelerimizden ev sahibi olma fırsatı bulacaklar.Teslime kadar Sur Yapı olarak taksitlerin bir kısmını biz karşılıyoruz.  120 ayda 0,55 vade oranıyla örneğin 323 bin TL lik bir ev için 10 yılın sonunda sadece 24 bin TL fazladan ödeme yapmış olacaklar. Böylece bugün 323 bin TL’ye aldığı konutun 10 yıl sonundaki toplam maliyeti 347.319 TL olmuş olacak. Böylece vade farksız veya düşük faizle, peşinatı düşük, taksit oranları düşük ve konut alıcısına toplam maliyeti düşük iddialı bir kampanyadan yararlanmış oluyorlar" dedi.Mutlu Evler Türkiye örnek ödeme tablosu!  Mutlu Evler Türkiye örnek ödeme tablosu!
Tel: 444 5 787


Web: http://mutluevlerturkiye.suryapi.com.tr/


Özge ÖZDEMİR/Konuttimes.com