Kiptaş Hadımköy 3. Etap satışları ve başvuruları nerede yapılacak?


Kiptaş Hadımköy 3. Etap satışları ve başvuruları nerede yapılacak?

Kiptaş Hadımköy 3. Etap satışları ve başvuruları nerede yapılacak sorusunun yanıtı detaylı bir şekilde haberimizin içinde yer alıyor. Projede teslimler 24 ay sonra gerçekleşecek..."İstanbul'a 10 bin sosyal konut daha" hedefiyle Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap'ta 1.472 adet konut satışa çıkarıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin öncülüğünde hayata geçirilen projede kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunuluyor.


Teslimlerinin 24 ay sonra gerçekleşeceği Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesinde daireler 90 bin TL ile 100 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Projedeki dairler 82 metrekare 2+1 olarak tasarlandı.Kiptaş Hadımköy 3. Etap satışları ve başvuruları nerede yapılacak?

Kiptaş Hadımköy 3. Etap satışları ve başvuruları Zeytinburnu Seyitnizam Mahallesi'ndeki Kiptaş Genel Müdürlük Merkez Ofisi'nde yapılacak. Proje bugün saat 12.30'da satışa çıkıyor. Başvuruların en son 4 Nisan tarihine kadar yapılabildiği Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesinde aylık taksit ödemeleri kapsamında yüzde 10 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Projede aylık taksit ödemeleri 670 TL olarak yapılıyor. 


Kiptaş Genel Müdürlük Merkez Ofisi nerede?

Kiptaş Genel Müdürlük Merkez Ofisi adres : Seyitnizam mah. Gümüşsuyu Davutpaşa cad. no:17/1 34015 Zeytinburnu/İstanbul


Kiptaş Hadımköy 3. Etap iletişim

Tel : 0212 414 98 98

Web : www.kiptas.com.tr

Esra Nur AÇKI/Konuttimes.com

Kiptaş Hadımköy 3. Etap satışları , Kiptaş Hadımköy 3. Etap başvuruları , Kiptaş Hadımköy 3. Etap satılık daire , Kiptaş Hadımköy 3. Etap nerede , Kiptaş Hadımköy 3. Etap ne zaman , Kiptaş Hadımköy 3. Etap iletişim , Kiptaş Hadımköy 3. Etap adres , Kiptaş Hadımköy 3. Etap ödeme planı , Kiptaş Hadımköy 3. Etap fiyat listesi ,

Hemen Teslim 4 proje