Kiptaş Hadımköy 3. Etap başvurusu için gerekli evraklar!


Kiptaş Hadımköy 3. Etap başvurusu için gerekli evraklar!

Kiptaş Hadımköy 3. Etap başvurusu için gerekli evraklar detayları haberimizin içinde yer alıyor. Daire fiyatlarının 96 bin TL'den başladığı projede 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor..."Kiptaş Hadımköy 3. Etap başvurusu için gerekli evraklar" detaylarına geçmeden önce projeden kısaca bahsedelim... 24 ay sonra tamamlanarak teslim edilecek olan Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesinde 1.472 adet 2+1 daire satışa sunuluyor.


Kura yöntemiyle satışa çıkacak olan Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesinde başvurular 4 Nisan tarihinde sona erecek. Kiptaş Hadımköy 3. etap kura çekilişi 16 Nisan 2014 tarihinde yapılacak. Konut alma hakkı kazananlarla sözleşmeler 18 Nisan tarihinde imzalanacak.


Kiptaş Hadımköy 3. Etap satılık daire fiyatları 96 bin TL olarak belirlendi. 24 ay vade farksız ödeme fırsatının sunulduğu projede yüzde 10 ile yüzde 50 arasında değişen peşinat ödemeleri yapılıyor.Kiptaş Hadımköy 3. Etap başvurusu için gerekli evraklar?

Kiptaş Hadımköy 3. Etap başvuru için gerekli evraklar şu şekilde sıralanıyor; Nüfus cüzdanı fotokopisi, iki adet başvuru formu, ikametgah belgesi, banka dekontu aslı ve fotokopisi. Başvuru yapanların TC vatandaşı olması, reşit olması ve son 1 yıldır İstanbul'da ikamet etmesi gerekiyor. 


Kiptaş Genel Müdürlük Merkez Ofisi nerede?

Seyitnizam mah. Gümüşsuyu Davutpaşa cad. no:17/1 34015 Zeytinburnu/İstanbul


Kiptaş Hadımköy 3. Etap iletişim

Tel : 0212 428 88 00

Web : www.kiptas.com.tr

Esra Nur AÇKI/Konuttimes.com

Kiptaş Hadımköy 3. Etap başvurusu için gerekli evraklar , Kiptaş Hadımköy 3. Etap başvuru evrakları , Kiptaş Hadımköy 3. Etap satılık daire fiyatları , Kiptaş Hadımköy 3. Etap kuraları ne zaman çekilecek , Kiptaş Hadımköy 3. Etap kura sonuçları , Kiptaş Hadımköy 3. Etap başvuru nasıl yapılır , Kiptaş Hadımköy 3. Etap ödemeleri ,

Hemen Teslim 4 proje