Kiler Referans Güneşli 2018 fiyatları!


 Kiler Referans Güneşli 2018 fiyatları!

Konut satın alanların beklemeden hemen taşınabildiği Referans Güneşli Evleri'nde dairelerin metrekare fiyatları 3 bin 900 TL’den başlıyor..Toplam 208 konut ve 32 mağazadan oluşan Referans Güneşli projesi stanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Güneşli’de metronun yanı başında inşa edildi. 


1+1’den 4,5+1’e kadar daire seçenekleri sunulan Referans Güneşli'de daire büyüklükleri 57 metrekare ile 196 metrekare arasında farklılık gösteriyor.


Konut satın alanların beklemeden hemen taşınabildiği Referans  Güneşli Evleri TEM Otoyolu’na ve Basın Ekspres Yolu’na bağlantıyı sağlayan 2 ana bulvarın kesiştiği kavşakta ve metro durağının yanı başında yer alıyor.

 

Projede kapalı havuz, fitness center, sauna, Türk hamamı, yürüyüş parkuru, spor adası, çocuk oyun adası, hobi salonu, misafir süitleri, kent meydanı gibi alanlar mevcut. Ayrıca her daireye kapalı otopark ve 1+1 daireler hariç depo tahsis ediliyor.


Kiler Referans Güneşli 2018 fiyatları!

Referans Güneşli ’de dairelerin metrekare fiyatları  3 bin 900 TL’den başlıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinat ile 84 ay vade farksız ödeme imkanı sunuluyor.Telefon : 444 5 111


Web: www.referansgunesli.com.tr


Özge ÖZDEMİR ÇOLAK/Konuttimes.com 


 

Kiler Referans Güneşli 2018 fiyatları , Referans Güneşli Evleri iletişim , Referans Güneşli kiler 84 ay 0 faiz ,