Referans Kartal Towers fiyat listesi!


 Referans Kartal Towers fiyat listesi!

Kiler GYO imzasıyla inşa edilen Referans Kartal Towers fiyat listesi 350 bin TL'den başlıyor. Referans Kartal Towers Evleri'nin 2018 yılının Mayıs ayında teslim edilmesi planlanıyor.Peşin alımlarda yüzde 8 iskonto uygulanan Referans Kartal Towers projesi, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda Kartal'a bağlı Atalar bölgesinde inşa ediliyor. 


1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon konut seçenekleri bulunan Referans Kartal Towers projesi, 24 ve 31 katlı iki blok olarak tasarlandı. 


Toplam 451 daire ve 800 metrekare ticaret alanından oluşan Kiler Referans Kartal Towers projesinde bunların yanı sıra çocuk oyun alanı, yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna ve fitness gibi pek çok sosyal olanak yer alıyor. 


Referans Kartal Towers fiyat listesi!

Referans Kartal Towers fiyat listesi 350 bin TL'den başlıyor. Projedeki daire büyüklükleri 49 metrekare ile 404 metrekare arasında değişiyor. 


13 bin 170 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen Referans Kartal Towers ödeme planı kapsamında vade farksız 60 aya, 0,45 faizle 120 aya kadar taksit imkanı sunuluyor.


Adres : Atalar Mah. Şehit Hakan Kurban Cad. Kartal/İstanbul


Tel : 444 5 111

Web : http://referanskartaltowers.com 

Sedef Oral/Konuttimes.com

Referans Kartal Towers , Referans Kartal Towers fiyat listesi , kiler referans kartal towers ödeme planı ,