Kartal Wings Evleri fiyat!


 Kartal Wings Evleri fiyat!

Toplam 278 adet daire ve 9 adet dükkandan meydana gelen Kartal Wings Evleri fiyat listesi 418 bin TL'den başlıyor. İstanbul'un Anadolu Yakası Kartal'da inşa edilen projenin Nisan 2019'da teslim edilmesi planlanıyor.Ön talep toplama sürecinde olan Kartal Wings projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 2 salon loft daire seçenekleri sunuluyor. 


12 bin metrekare alanda inşa edilen Wings Kartal projesinde; Fin hamamı, tenis kortu, açık oyun parkı, çocuk yüzme havuzu, açık-kapalı yüzme havuzu, sauna, basketbol sahası ve yürüyüş alanları gibi pek çok sosyal donatı yer alıyor. 


Üç blok olarak yükselen Kartal Wings projesi, Umran Yapı-Amad Gayrimenkul Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Proje lokasyon olarak Pendik Marina'ya 6 kilometre, hızlı trene 1,6 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 17 kilometre, Kartal sahil yoluna 2 kilometre mesafede konumlanıyor. 


2019 yılının Nisan ayında teslim edilmesi planlanan Kartal Wings Evleri fiyat listesi 418 bin TL'den başlayarak 2 milyon 608 bin TL'ye kadar yükseliyor. 


Kartal Wings Adres: Petroliş Mah. Serinkuyu Sok. Kartal/İstanbul


Kartal Wings iletişim:

Web: kartalwings.com

Tel: 444 39 82

Sedef Oral/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı

kartal wings projesi , Kartal Wings Evleri fiyat , kartal wings iletişim , wings kartal evleri nerede ,