Helenium Başarır İnşaat Garden fiyatları!


 Helenium Başarır İnşaat Garden fiyatları!

Helenium Başarır İnşaat Garden fiyatları minimum 110 bin liradan başlayarak yükseliyor. Helenium Garden projesinde teslimler 2015 yılının Haziran ayı olarak belirlendi.
Başarır İnşaat tarafından hayata geçirilen Helenium Garden projesi lokasyon olarak İstanbul'un Pendik ilçesine bağlı Kurtköy bölgesinde konumlandırılıyor. Helenium Başarır İnşaat Garden fiyatları haberimizin devamında yer alıyor.


4 blok halinde yükselen Helenium Garden projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipinde konut seçenekleri yer alıyor. Helenium Garden Kurtköy'de dairelerin büyüklükleri 40 metrekare ile 280 metrekare arasında değişiyor. 


Helenium Başarır İnşaat Garden fiyatları:


Helenium Başarır İnşaat Garden fiyatları kapsamında stüdyo daireler 110 bin lira ile 191 bin lira arasında ve 1 oda 1 salon daireler ise 176 bin lira ile 220 bin lira arasında değişiklik gösteriyor.


Helenium Garden ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor. Kurtköy Helenium Garden satış ofisi ile 0216 702 10 00 no'lu telefondan iletişime geçebilirsiniz. Helenium Garden teslim tarihi Haziran 2015 olarak belirlendi.


Helenium Garden nerede?

Kurtköy Helenium Garden adres: Yenişehir Mahallesi Eşref Bitlis Bulvarı No:3 Kurtköy/ Pendik/ İstanbul


Helenium Garden iletişim bilgisi:

Telefon: 0216 702 10 00

Web Adresi: www.heleniumgarden.com

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com

Helenium Başarır İnşaat Garden fiyatları , Helenium Garden , Helenium Garden kurtköy , helenium garden iletişim , helenium garden ödeme planı , helenium garden nerede , helenium garden adres , helenium garden satılık , helenium garden fiyat listesi , Helenium Garden resimleri , helenium garden ne zaman teslim , helenium garden teslim tarihi ,

Hemen Teslim 4 proje