Ege Yapı Batışehir Evleri fiyatları!


Ege Yapı Batışehir Evleri fiyatları!

Ege Yapı Batışehir Evleri fiyatları 270 bin TL'den başlıyor. Proje 900 milyon TL yatırım bedeli ile yükseliyor...Ege Yapı Batışehir Evleri fiyatları kaç bin TL'den başlıyor? Sorunun yanıtından önce projenin özelliklerine değinelim. 


Batışehir Projesi 3 etap halinde Ege Yapı Group tarafından konumlandırılıyor. Projede Emlak Konut güvencesi de bulunuyor. 


Batışehir Evleri'nin ortak alanları arasında, dinlenme terasları, çocuk oyunları, süs havuzları,  koşu parkuru, bisiklet parkuru, basketbol-voleybol-tenis sahası, güneşlenme terasları, spor alanları, güvenlik, fitness center, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu gibi imkanlar yer alıyor.


Stüdyo, 1 oda 1 salon, 1,5 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 2,5 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3,5 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 4,5 oda 1 salon ve dubleks daire tiplerinin bulunduğu Ege Yapı Batışehir, 3 bin 226 daireden oluşuyor.


Batışehir ulaşım olarak yapımı devam eden 3. Köprü bağlantı yollarının olduğu kısımda inşa ediliyor. Yüzde 15 peşinat verilerek konut sahibi olunabilen projede, yüzde 


15 peşinat sonrasında firma bünyesinde firma kapsamında 0,69 faiz oranı ile 60 ay vade avantajı sunuluyor. Yüzde 25 peşinat verildiğinde ise 1 yıl sonra yine yüzde 25 ödeniyor ve geri kalan yüzde 50 için banka kredisi kullanılabiliyor.


Ege Yapı Batışehir Evleri fiyatları


Ege Yapı Batışehir Evleri fiyatları 270 bin TL'den başlıyor. Projede Doğa Koleji, Four Points By Sheraton Oteli ve alışveriş caddesine de yer veriliyor.Batışehir Bağcılar Evleri iletişim

Tel: 0850 222 53 43

Web: www.batisehir.com

Gizem Yılmaz/Konuttimes.com

ege yapı Batışehir Evleri fiyatları , batışehir premium , batışehir , emlak konut batışehir evleri nerede , batışehir kiralık , Batışehir fiyat listesi ,

Hemen Teslim 4 proje