Demir Country Yakuplu konut fiyatları ne kadar?


 Demir Country Yakuplu konut fiyatları ne kadar?

Teslimleri 2020 yılında gerçekleşecek olan Demir Country projesinde konut fiyatları 275 bin TL'den başlıyor...İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü’nün en gözde bölgesi Yakuplu’da yükselen Demir Country projesi 44 bin 426 metrekare arsa alanına sahip.


Teslimleri 2020 yılında gerçekleşecek olan Demir Country projesinde 1+1, 2+1, 3+1 normal daireler ile 3+1 ve 4+1 villa konutlardan meydana geliyor.  

 

Kavaklı Demir Country'de daire sahiplerine doğal yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, dinlenme ve güneşlenme terasları, alışveriş, bankalar, kafe ve restoranlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, süs havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, zengin peyzaj, spor, kartlı giriş sistemi, kapalı otopark, vale, 24 saat kameralı güvenlik, yangın alarmı, gaz alarmı, jeneratör olanakları mevcut. 


Demir Country Yakuplu konut fiyatları ne kadar?


9 blok 1160 daire ve 77 adet ticari birimden oluşan Demir Country Yakuplu konut fiyatları 275 bin TL'den başlıyor ve 1 milyon 400 bin TL'ye kadar çıkıyor.     
Tel: 444 2 116  


Web: http://demirinsaat.com.tr/project/demir-country/


Özge ÖZDEMİR/Konuttimes.com 


 

Demir Country Yakuplu konut fiyatları ne kadar , kavaklı Demir Country satış ofisi , Demir Country evleri fiyat listesi 2018 ,

Hemen Teslim 4 proje