Demir Country Yakuplu fiyat listesi!

Demir Country Yakuplu fiyat listesi!

İki etap olarak planlanan Demir Country projesinin lansmanı Haziran ayının sonu gibi yapılacak. Projede 1+1 daireler 240 bin TL'den başlıyor...


İstanbul Beylikdüzü Yakuplu'da inşa edilen Demir Country projesi Demir İnşaat  imzası taşıyor. Projenin lansmanı Haziran ayının sonu gibi yapılacak.


İki etap olarak planlanan  Demir Country projesinin ilk etabındaki ön bloklar satışa sunuldu. Projenin  ikinci etabında, villa şeklinde daha büyük 3+1 ve 5+1 dairelere yer veriliyor. 


30 ay sonra konut teslimleri yapılacak olan Yakuplu Demir Country Evleri ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat sonrasında kalan tutar için Eylül 2017 itibariyle kredi kullanılabiliyor. Diğer ödeme seçeneğine göre yine yüzde 25 peşinat veriliyor ve 12, 24 ve 36. aylarda ödeme yapılıyor. 


Demir Country Beylikdüzü projesinde, akıllı ev teknolojisi, doğal yeşil alanlar, süs havuzu, zengin peyzaj, çocuk oyun alanları, kafe ve restoranlar, kartlı giriş sistemi, 24 saat kameralı güvenlik, dinlenme ve güneşlenme terasları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, açık ve kapalı yüzme havuzları, kapalı otopark, yangın alarmı, gaz alarmı, alışveriş, bankalar, jeneratör, vale, spor gibi imkanlar da sunuluyor. 


Demir Country Yakuplu fiyat listesi!


57 - 66 metrekare arasındaki 1+1 daireler 240 bin TL

80- 122 metrekare arasındaki 2+1 daireler 540 bin TL

140 metrekare 3+1 daireler 590 bin TL'den başlıyor. 

 Demir Country iletişim!

Tel: 444 2 116

http://www.demirinsaat.com.tr

Özge ÖZDEMİR/Konuttimes.com