18 / 07 / 2024

Büyükçekmece Batı Mahal Evleri fiyatları!

Büyükçekmece Batı Mahal Evleri fiyatları!

Büyükçekmece Batı Mahal Evleri fiyatları ile ilgili bilgiler kapsamında projedek villalar 890 bin dolar + KDV olarak satışa sunuluyor...


Büyükçekmece Batı Mahal Evleri fiyatları ile ilgili bilgiler öncesinde projenin genel özelliklerine değinelim. 


400 bin metrekarelik arsa alanına konumlandırılmakta olan Batı Mahal, havaalanına 20 dakika, TEM’e 5 dakika, Mahmutbey gişelere 10 dakikalık mesafede yer alıyor.


Yalçınlar Group imzası taşıyan Batımahal Evleri, Büyükçekemece'de inşa ediliyor. Projede bahçe alanları 45 metrekare ile 60 metrekare arasında değişiyor.


Projenin sosyal alanları arasında masaj odaları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, fitness center, Türk Hamamı, kafe, restaurant gibi olanaklar yer alıyor.


Batı Mahal Konutları satılık villaların alanları; Ilara villa seçeneği 647 metrekare, Jasmine villa seçeneği 556 metrekare,  Katie villa seçeneği 526 metrekare olarak dizayn edildi.


Projedeki villalarının 1. etap teslimlerinin 18 ay sonra, 2. etap teslimlerinin 2 yıl sonra, 3. etap teslimlerinin ise 3 yıl sonra gerçekleşmesi öngörülüyor.


Ödeme seçenekleri kapsamında projede inşaatının yüzde 70'i tamamlanan villalarda 180 ay vade yapılabiliyor. Projede yüzde 30 peşin ödemelerde, kalan yüzde 70'lik kısım için 24 ay vade imkanı sunuluyor.


Büyükçekmece Batı Mahal Evleri fiyatlar


Büyükçekmece Batı Mahal Evleri fiyatlar doğrultusunda projede daireler 890 bin dolar + KDV olarak satışa sunuluyor.


Büyükçekmece Göl Mevkii, M.Yeşilgül Cad. Pelican Hill Batı Mahal Malikaneleri 34500 Büyükçekmece - İSTANBUL


Tel: 0212 886 19 00

Web: www.batimahal.com

Gizem Yılmaz/Konuttimes.com