17 / 06 / 2024

Batı Mahal Büyükçekmece ödemeleri!

Batı Mahal Büyükçekmece ödemeleri!

Batı Mahal Büyükçekmece ödemeleri doğrultusunda projede yüzde 30 peşinatla villa sahibi olunabiliyor. Ödeme koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgiler haberimizde yer alıyor...


Batı Mahal Büyükçekmece ödemeleri ile ilgili bilgilere göre projede 180 aya kadar vade yapılabiliyor. Proje Yalçınlar İnşaat tarafından Büyükçekmece'de inşa ediliyor.


Villların bahçe büyüklükleri 45 ile 60 metrekare arasında değişen Batımahal Büyükçekmce Projesi, 8 bin metrekarelik sosyal tesis alanına sahip. Projenin arsa alanı ise 400 bin metrekare.


Proje, Beykent Koleji, Fatih Koleji, Mimarsinan Koleji, Alkev Koleji ve Kültür 2000 Koleji, Beykent Üniversitesi, Fatih Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi ve Arel Üniversitesi'nin yeni kampüslerine yakın mesafede yükseliyor.


Pelican Hill'in 4. etabı olarak hayata geçirilen Batı Mahal, ilk etap konut teslimleri 18 ay sonra, ikinci etap konut teslimleri 24 ay sonra, üçüncü etap konut teslimleri ise 30 ay sonra yapılacak.


Batı Mahal Büyükçekmece ödemeleri


Batı Mahal Büyükçekmece ödemeleri kapsamında, yüzde 30 peşin, 24 aya kadar tercihe göre sabit kur ile vade yapılıyor. Villalar için 180 aya kadar vadelendirme de yapılabiliyor.


Büyükçekmece Göl Mevkii, M.Yeşilgül Cad. Pelican Hill Batı Mahal Malikaneleri 34500 Büyükçekmece - İSTANBUL


Batı Mahal Projesi iletişim

Tel: 0212 886 19 00

Web: www.batimahal.com

Gizem Yılmaz/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler