Bulvar İstanbul vaziyet planı!


Bulvar İstanbul vaziyet planı!

Bulvar İstanbul vaziyet planı, Bulvar İstanbul fiyat listesi, Bulvar İstanbul ödeme planı, Bulvar İstanbul görselleri ve Bulvar İstanbul satış ofisi bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.Bulvar İstanbul vaziyet planı haberimizin devamında yer alıyor. Özkar ile Özülke İnşaat ortaklığında inşa edilen projede satışlar 338 bin TL'den başlayan fiyatlarla devam ediyor. 


110 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Bulvar İstanbul, Başakşehir'de yükseliyor. Projede toplam 1500 olmak üzere 2+1'den 5+1'e kadar tüm daire tiplerine yer veriliyor.


Bulvar İstanbul teslim tarihi 2016 yılı olarak belirlendi. Projede mevcut olan dairelerin alanları 113 metrekareden başlıyor, 276 metrekareye kadar ulaşıyor. 


Bulvar İstanbul fiyat listesi

2 oda 1 salon daireler 338 bin TL ile 493 bin TL

3 oda 1 salon daireler 409 bin TL ile 635 bin TL

4 oda 1 salon daireler 553 bin TL ile 861 bin TL

5 oda 1 salon daireler 791 bin TL ile 1 milyon 176 bin TL


Bulvar İstanbul Başakşehir projesi TEM otoyoluna 3 dakika, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika, ikinci köprü 20 dakika, Atatürk Olimpiyat Stadı’na 1 kilometre, Basın Ekspres ve TEM Otoyolu’na yakın konumda ve metro istasyonuna 1 kilometre  mesafede inşa ediliyor. 


Bulvar İstanbul'un içinde yürüyüş yolları, gölet, yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness merkezi, kapalı otopark, spor alanları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları gibi olanaklar sunuluyor. 


Bulvar İstanbul ödeme planı şu şekilde; 10 bin TL peşinat ödendiğinde, 12. ve 24. aylarda ara ödeme yapılıyor. Kalan bedel 120 aya kadar vadelendirilebiliyor.


Bulvar İstanbul vaziyet planı


Bulvar İstanbul vaziyet planı!


Bulvar İstanbul satış ofisi nerede?

Bulvar İstanbul adres: Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir - İstanbul


Bulvar İstanbul vaziyet planı!


Bulvar İstanbul iletişim

Bulvar İstanbul telefon: 4446610 

Web: www.bulvaristanbul.com.tr

Esra Nur AÇKI/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı

Bulvar İstanbul vaziyet planı , Bulvar İstanbul ödeme planı , bulvar istanbul fiyat listesi , bulvar istanbul teslim tarihi , Bulvar İstanbul görselleri , bulvar istanbul iletişim , bulvar istanbul satış ofisi , bulvar istanbul başakşehir nerede , bulvar istanbul nerede , bulvar istanbul resimleri ,