Bulvar İstanbul ödemeleri!


 Bulvar İstanbul ödemeleri!

Bulvar İstanbul ödemeleri? Bulvar İstanbul nerede? Bulvar İstanbul fiyat listesi? Bulvar İstanbul ulaşım? Bulvar İstanbul ne zaman teslim? gibi sorularınızın yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz.1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon tipinde konut seçeneklerinin yer aldığı Bulvar İstanbul projesi İstanbul Başakşehir'de konumlandırılıyor. Bulvar İstanbul ödemeleri haberimizin devamında yer alıyor.


Özkar ve Özülke İnşaat tarafından hayata geçirilen Bulvar İstanbul projesi toplamda 1.500 adet daireden oluşuyor. Başakşehir Bulvar İstanbul fiyat listesi 338 bin TL'den başlayarak yükseliyor.


Bulvar İstanbul ödemeleri:


Bulvar İstanbul ödemeleri kapsamında yüzde 10 peşinat veriliyor, 12. ayda ve 24. ayda ara ödemeler yapılıyor. Kalan tutar ise banka kredisi kullanılarak 120 aya kadar vadelendirilebiliyor. Bulvar İstanbul ne zaman teslim sorusuna yanıt olarak 2016 yılı cevabı veriliyor.


Bulvar İstanbul daire fiyatları bilgisine göre  2+1 daireler 338 bin TL ile 493 bin TL, 3+1 daireler 409 bin TL ile 635 bin TL, 4+1 daireler 553 bin TL ile 861 bin TL, 5+1 daireler 791 bin TL ile 1 milyon 176 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.


Başakşehir Bulvar İstanbul nerede?

Bulvar İstanbul adres: Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir - İstanbul


Bulvar İstanbul ulaşım bilgisi:

 Bulvar İstanbul ödemeleri!


Bulvar İstanbul iletişim bilgisi:

Telefon: 444 66 10 

Web adresi: www.bulvaristanbul.com.tr

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com

bulvar istanbul ödemeleri , bulvar istanbul , bulvar istanbul projesi , bulvar istanbul ulaşım , bulvar istanbul iletişim , bulvar istanbul adres , bulvar istanbul nerede , bulvar istanbul fiyat listesi , bulvar istanbul daire fiyatları , Bulvar İstanbul ne zaman teslim , Bulvar İstanbul ödeme planı ,