Bulvar İstanbul ödeme koşulları!


 Bulvar İstanbul ödeme koşulları!

Bulvar İstanbul ödeme koşulları kapsamında banka kredisi kullanılarak veya 10 bin TL peşinat kalanı 30 ay 0 faiz imkanından yararlanılarak konut alınabiliyor. Projede fiyatlar 338 bin TL'den başlıyor...Bulvar İstanbul ödeme koşulları bilgisinden önce projeden bahsedelim. Özkar ve Özülke İnşaat ortaklığı ile yaşama geçirilecek olan Bulvar İstanbul projesi İstanbul Başakşehir'd konumlandırılıyor.


2016 yılında teslim edilmesi planlanan Bulvar İstanbul projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon tipinde daire seçenekleri yer alıyor. Başakşehir Bulvar İstanbul fiyatlar 338 bin TL'den başlıyor.


1.555 adet daireden meydana gelen Bulvar İstanbul projesinde dinlenme alanları, sauna, fitness center, buhar odası, yürüyüş yolları, kapalı otopark, yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları yer alıyor.


Bulvar İstanbul ödeme koşulları:


Bulvar İstanbul ödeme koşulları kapsamında 10 bin TL peşinat ödemesi yapılıyor, kalanı ie 30 aya kadar 0 faiz imkanı ile vadelendirme yapılıyor. Ayrıca projede banka kredisi kullanılabiliyor.


Başakşehir Bulvar İstanbul fiyat listesi bilgisine göre 2+1 daireler 338 bin TL ile 493 bin TL, 3+1 daireler 432 bin TL ile 635 bin TL, 4+1 daireler 599 bin TL ile 861 bin TL, 5+1 daireler 791 bin TL ile 1 milyon 176 bin TL arasında değişiyor. 


Bulvar İstanbul nerede?

Başakşehir Bulvar İstanbul adres: Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir - İstanbul


Bulvar İstanbul iletişim bilgisi:

Telefon: 4446610 

Web adresi: www.bulvaristanbul.com.tr

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com

Bulvar İstanbul ödeme koşulları , bulvar istanbul , bulvar istanbul projesi , bulvar istanbul fiyat listesi , bulvar istanbul satılık , bulvar istanbul başakşehir , Bulvar İstanbul ne zaman teslim , bulvar istanbul resimleri ,