Bulvar İstanbul ne zaman teslim?


 Bulvar İstanbul ne zaman teslim?

Bulvar İstanbul ne zaman teslim? Bulvar İstanbul ödeme planı? Bulvar İstanbul fiyat listesi? Bulvar İstanbul nerede gibi sorularınızın yanıtı haberimizde yer alıyor...1.500 adet daireden meydana gelen Bulvar İstanbul projesi Özkar ve Özülke İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Bulvar İstanbul ne zaman teslim sorusunun yanıtından önce projenin detaylarından bahsedelim.


110 bin metrekare alana sahip olan Bulvar İstanbul projesinde daireler 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon tipinde tasarlandı. Bulvar İstanbul daire fiyatları 338 bin liradan başlıyor.


Bulvar İstanbul ödeme planı bilgisine göre yüzde 10 peşinat veriliyor, 12. ay ve 24. aylarda ara ödemeler yapılıyor. Kalanı ise 120 aya kadar banka kredisi kullanılarak vadelendirme yapılabiliyor.


Bulvar İstanbul fiyat listesi:


2+1 daireler 338 bin TL ile 493 bin TL,

3+1 daireler 409 bin TL ile 635 bin TL,

4+1 daireler 553 bin TL ile 861 bin TL,

5+1 daireler 791 bin TL ile 1 milyon 176 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 


Başakşehir'de konumlandırılan Bulvar İstanbul projesinin satış ofisi ile 444 66 10 no'lu telefondan iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Bulvar İstanbul ne zaman teslim sorusunun yanıtı şöyle:


Bulvar İstanbul ne zaman teslim? sorusuna yanıt olarak 2016 yılı cevabı veriliyor. Projede ayrıca kitap okuma odası, çocuk oyun kulubü, yürüyüş alanlar, lavanta bahçeleri, koşu alanları, cep sineması ve yüzme havuzu yer alıyor.


Bulvar İstanbul nerede?

Başakşehir Bulvar İstanbul adres: Atatürk Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir - İstanbul


Bulvar İstanbul iletişim bilgisi:

Telefon: 444 66 10 

Web: www.bulvaristanbul.com.tr

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com

bulvar istanbul , bulvar istanbul projesi , başakşehir bulvar istanbul , bulvar istanbul başakşehir , Bulvar İstanbul ne zaman teslim , bulvar istanbul fiyat listesi , bulvar istanbul daire fiyatları , bulvar istanbul nerede , bulvar istanbul adres , Bulvar İstanbul ödeme planı ,