Bulvar İstanbul ne zaman teslim edilecek?


Bulvar İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Özkar ile Özülke İnşaat ortaklığında hayata geçirilen projede daire fiyatları 387 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Peki Bulvar İstanbul ne zaman teslim edilecek?Bulvar İstanbul ne zaman teslim edilecek? sorusuna cevap vermeden önce projeden kısaca bahsedelim. Daire alanlarının 125 metrekareden başlangıç gösterdiği projede 165 daire bulunuyor. 


37 katlı tek blok halinde inşa edilen Bulvar İstanbul projesinde Özkar ve Özülke İnşaat imzası bulunuyor. 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salondan oluşan Bulvar İstanbul'da Bulvar Rezidans, Bulvar Etabı ve Göl Etabı yer alıyor. 


Dairelerin satış sürecinin devam ettiği Bulvar İstanbul projesi '' Şimdi alın 1 yıl sonra ödemeye başlayın'' sloganıyla tanıtılıyor. 


Bulvar İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Haziran 2016'da dairelerin teslim edilmesi planlanan proje İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de yükseliyor. 


Sosyal donatıları arasında projede kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, yüzme havuzu, yürüyüş yolları, şehir terası, gölet, spa merkezi, sauna ve dinlenme alanları bulunuyor. 


Lokasyon olarak Bulvar İstanbul projesi metroya, Atatürk Havalimanı'na, 3. Köprü bağlantı yoluna yakın olarak inşa ediliyor. Projede ödeme planı kapsamında yüzde 10 peşinat verildiğinde geri kalan peşinat ve banka kredisi 1 yıl sonra ödeniyor.


Bulvar İstanbul ne zaman teslim edilecek?


Bulvar İstanbul fiyat listesi

2+1 fiyatları 387 bin TL ile 545 bin TL arasında

3+1 fiyatları 433 bin TL ile 559 bin TL arasında

4+1 fiyatları 670 bin TL ile 1 milyon 25 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 


Bulvar Rezidans bölümünde daire alternatifleri 3+1, 4+1, 5+1 dubleks, 6+1 dubleks ve 7+1 dubleks olarak tasarlandı. 


Bulvar İstanbul satış ofisi nerede?

Bulvar İstanbul adres: Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir - İstanbul

24 soruda Bulvar İstanbul projesi için tıklayın!

Bulvar İstanbul iletişim

Telefon numarası: 444 66 10 

Web adresi: www.bulvaristanbul.com.tr

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı

Bulvar İstanbul ne zaman teslim edilecek , bulvar istanbul iletişim , Bulvar İstanbul satış ofisi nerede , bulvar istanbul daire fiyatları , bulvar istanbul fiyat , bulvar istanbul satılık , Bulvar İstanbul son durum , bulvar istanbul telefon , bulvar istanbul projesi , bulvar istanbul fiyat listesi , Bulvar İstanbul fiyat bilgisi , bulvar istanbul ödemeleri ,