Bulvar İstanbul daire fiyatları!


Bulvar İstanbul daire fiyatları!

Özkar ile Özülke İnşaat tarafından hayata geçirilen proje İstanbul Başakşehir'de yükseliyor. Bulvar İstanbul daire fiyatları 2+1'lerde 387 bin TL'den başlıyor.Konut teslimlerinin 2016 yılının Haziran ayında gerçekleşmesi planlanan projede toplamda 165 daire bulunuyor. Bulvar İstanbul daire fiyatları hakkında detaylı bilgi vermeden önce projeden kısaca bahsedelim. 


İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de inşa edilen projede daire alternatifleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salondan meydana geliyor. 


Daire büyüklüklerinin 125 metrekareden başladığı Bulvar İstanbul projesinde ''Şimdi alın 1 yıl sonra ödemeye başlayın'' sloganıyla satış süreci devam ediyor. 


Bulvar İstanbul'da Bulvar Rezidans, Bulvar Etabı ve Göl Etabı bulunuyor. Yüzde 10 peşin ödeme yapıldığında kalan peşinat ve banka kredisi 1 yıl sonra ödenmeye başlanıyor. 


Bulvar İstanbul daire fiyatları!


Bulvar İstanbul daire fiyatları!

2+1 daire fiyatları 387 bin TL ile 545 bin TL arasında

3+1 daire fiyatları 433 bin TL ile 559 bin TL arasında

4+1 daire fiyatları 670 bin TL ile 1 milyon 25 bin TL arasında farklılık gösteriyor. 


Bulvar İstanbul projesi konum olarak Atatürk Havalimanı'na, 3. Köprü bağlantı yoluna ve metroya yakın bir alanda bulunuyor. Projenin rezidans bölümünde 3+1, 4+1, 5+1 dubleks, 6+1 dubleks ve 7+1 dubleks daire tipleri yer alıyor. 


Özkar ile Özülke İnşaat ortaklığıyla yükselen projede sosyal alanlar şöyle; yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, yürüyüş yolları, şehir terası, dinlenme alanları, gölet, spa merkezi ve sauna.


Bulvar İstanbul satış ofisi nerede?

Bulvar İstanbul adres: Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir - İstanbul

24 soruda Bulvar İstanbul projesi için tıklayın!

Bulvar İstanbul iletişim

Telefon numarası: 444 66 10 

Web adresi: www.bulvaristanbul.com.tr

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı

bulvar istanbul daire fiyatları , bulvar istanbul iletişim , Bulvar İstanbul satış ofisi nerede , bulvar istanbul nerede , Bulvar İstanbul ne zaman teslim , bulvar istanbul ödemeleri , Bulvar İstanbul ödeme planı , Bulvar İstanbul ödeme koşulları , bulvar istanbul satılık , Bulvar İstanbul son durum , bulvar istanbul fiyat , bulvar istanbul fiyat listesi ,