Bornova Altındağ Konutları ne zaman teslim?


Bornova Altındağ Konutları ne zaman teslim?

Bornova Altındağ Konutları ne zaman teslim? sorusunun cevabı haberimziin içerisinde yer alıyor. Kavuklar Gayrimenkul tarafından yükselen projede toplamda 1.198 daire bulunuyor.İzmir Bornova'da inşa edilen projenin bu ay satışa çıkması planlanıyor. Kavuklar Altındağ Konutları'nda daire tipleri 1+1 ile 4+1 arasında değişiklik gösteriyor. Bornova Altındağ Konutları ne zaman teslim?


3 bitişik bloktan meydana gelen projede blokların ikisi 32 biri 19 katlı olarak yükseliyor. 37 bin 789 metrekare alan üzerinde yayılan projede toplamda 1.198 konut yer alıyor. 


402 araçlık otoparka sahip Kavuklar Altındağ Konutları Kavuklar Gayrimenkul imzası taşıyor. Peki Bornova Altındağ Konutları ne zaman teslim?


Bornova Altındağ Konutları ne zaman teslim? sorusuna proje konutların 2018 yılının Haziran ayında teslim edileceği cevabını veriyor. 


Kavuklar Altındağ Konutları iletişim

Tel: 0232 435 46 46

Web: www.kavuklar.com.tr

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com


Bornova Altındağ Konutları ne zaman teslim , Kavuklar Altındağ Konutları iletişim , Bornova Altındağ Konutları satılık , Bornova Altındağ Konutları son durum , Bornova Altındağ Konutları nerede , Bornova Altındağ Konutları telefon , Bornova Altındağ Konutları teslimleri ,