Avcılar Bizim Evler 6 teslimleri ne zaman?

Avcılar Bizim Evler 6 teslimleri ne zaman?

Avcılar Bizim Evler 6 teslimleri ne zaman? sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Proje geniş sosyal imkanları ile Avcılar'a bağlı Ispartakule'de konumlandırılıyor...


414 bin 500 metrekarelik inşaat alanı bulunan Bizim Evler 6 toplam 1.1661 daire ve 160 cadde mağazasından oluşuyor. Avcılar Bizim Evler 6 teslimleri ne zaman? 


120 dönüm arsa alanına sahip olan Bizim Evler 6 Projesi, Avrupa Yakası Avcılar Ispartakule'de hayata geçirildi. Projede yüzde 20 peşinatta, kalan bedel için 24 ay taksitlendiriliyor.


Projede yüzde 25 peşinatta, kalan kısım için banka kredisiyle vade imkanı sunuluyor. Bizim Evler 6 yüzde 75 oranında yeşil alana sahip.


Projede; göletler, kapalı yüzme havuzu, sauna, futbol ve voleybol sahaları, buhar odaları, şelaleler, açık hava sineması, fitness salonları, Türk Hamamı, seyir terasları, basketbol, koşu ve bisiklet parkurları gibi olanaklar bulunuyor.


Avcılar Bizim Evler 6 teslimleri ne zaman?


Satış fiyatlarının 410 bin TL'den başlangıç gösterdiği Bizim Evler 6 teslimlerinin 2017 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor.


Bizim Evler 6 adres: Bizim Evler Ispartakule / Avcılar /istanbul, Türkiye


Bizim Evler 6 Avcılar iletişim

Telefon : 0212 405 10 00

Web Adresi: www.bizimevler.com.tr

Gizem Yılmaz/Konuttimes.com