Bizim Evler 6 Avcılar ev ödemeleri!

Bizim Evler 6 Avcılar ev ödemeleri!

Bizim Evler 6 Avcılar ev ödemeleri için haberimizi inceleyebilirsiniz. Proje İhlas Yapı tarafından hayata geçirildi...


Bizim Evler 6 Avcılar ev ödemeleri ile ilgili bilgiler öncesinde projenin genel özelliklerinden bahsedelim. Projede 1.661 daire ve 160 cadde mağazası bulunuyor. 


Dairelerin 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak dizayn edildiği proje İhlas Yapı imzası taşıyor. Proje Avcılar Ispartakule'de inşa ediliyor.


Avcılar Ispartakule lokasyonunda hayata geçirilen Bizim Evler 6 Konutları 430 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Proje 414 bin 500 metrekarelik inşaat alanından oluşuyor. 


Projede; buhar odaları, şelaleler, Türk Hamamı, seyir terasları, basketbol, fitness salonları, koşu ve bisiklet parkurları, göletler, kapalı yüzme havuzu, sauna, futbol ve voleybol sahaları, açık hava sineması gibi sosyal donatı alanları mevcut.


Toplam arsa alanı 120 dönüm olarak belirlenen İhlas Yapı Bizim Evler 6'da daire teslimlerinin 2016 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor. 


Bizim Evler 6 Avcılar ev ödemeleri


Bizim Evler 6 Avcılar ev ödemeleri kapsamında yüzde 5 peşin ödeme yapıldığında, kalan yüzde 10'luk kısım 5 ay sonra, yüzde 10'luk kısım 10 ay sonra ödeniyor, kalan tutar banka kredisiyle taksitlendiriliyor. 


Bizim Evler 6 satış ofisi iletişim

Telefon : 0212 405 10 00

Web Adresi: www.bizimevler.com.tr

Gizem Yılmaz/Konuttimes.com