Ataşehir Nidakule nerede?


 Ataşehir Nidakule nerede?

Ataşehir Nidakule nerede? sorusunun yanıtı ve telefon numarası şöyle: Barbaros Mahallesi Begonya Sokak No:3 Ataşehir/İSTANBUL - 444 4 846İstanbul Ataşehir'de Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nidakule Ataşehir projesi 30 katlı tek kule halinde yükseliyor. Ataşehir Nidakule nerede? sorusunun yanıtı haberimizin devamında ayrıntılı olarak yer alıyor. 


Banka kredisi kullanılabilen Nidakule Ataşehir projesinde 190 adet ofis, 21 adet ticari birim ve 1 adet konferans salonu yer alıyor. Nidakule Ataşehir fiyatları bilgisine göre ofislerin metrekaresi 5 bin 500 TL'den başlıyor.


Tahincioğlu Nidakule Ataşehir projesinde inşaat alanı 148 bin 587 metrekare, satılabilir alanı 72 bin 392 metrekare ve tavan yüksekliği ise 4,20 metrekare olarak belirlendi.


Nidakule Ataşehir projesinde yer alan ofislerin alanları 135 metrekareden başlayarak, 1.150 metrekareye kadar yükseliyor. Tahincioğlu Nidakule Ataşehir teslim tarihi 2016 Haziran olarak belirlendi.


Ataşehir Nidakule nerede?

Tahincioğlu Nidakule Ataşehir adres: Barbaros Mahallesi Begonya Sokak No:3 Ataşehir/İSTANBUL


Nidakule Ataşehir iletişim:

Tel: 444 4 846

Web: http://tahincioglu.com/

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com

Ataşehir Nidakule nerede , Nidakule Ataşehir , Nidakule Ataşehir projesi , Nidakule Ataşehir fiyatları , Nidakule Ataşehir nerede , Nidakule Ataşehir adres , Nidakule Ataşehir iletişim , Nidakule Ataşehir ödemeleri , Nidakule Ataşehir ofis fiyatları , Nidakule Ataşehir ne zaman teslim , Nidakule Ataşehir teslim tarihi ,