Anacadde'de yüzde 18 KDV dahil 270 bin TL'ye cadde dükkanı!


Anacadde'de yüzde 18 KDV dahil 270 bin TL'ye cadde dükkanı!

Anacadde'de yüzde 18 KDV dahil 270 bin TL'ye cadde dükkanı açık arttırmayla satılıyor. 8 Haziran'da ihaleye çıkacak olan projede dükkan alanları 42 - 1.350 metrekare arasında değişiyor.Makro ile Akyapı Ortaklığı tarafından hayata geçirilecek olan Anacadde Kayaşehir projesi, Emlak Konut GYO tarafından açık arttırma usulü ile satışa çıkacak. Projenin ihalesi 8 Haziran'da.


Anacadde'de yükse 18 KDV dahil 270 bin TL'ye cadde dükkanı satılacak. 63 adet cadde girişli dükkanın yer aldığı projede ihale son başvuru tarihi 6 Haziran.


Toplam dükkan bedelinin yüzde 60'lık kısmının peşinat olarak ödendiğinde, kalan bedel için vade farksız 4 taksit yapılan Anacadde Kayaşehir projesinde dükkan alanları 42 - 1.350 metrekare arasında değişiyor.


Anacadde Kayaşehir projesi lokasyon olarak Olimpiyat Stadı ve metro istasyonuna 3 dakika, Şehir Hastanesi’ne 2 dakika ve Atatürk Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta inşa ediliyor. 


Kayaşehir Anacadde iletişim

Tel: 444 61 71

Web: http://www.anacadde.com.tr

Esra Nur AÇKI/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı

Anacadde Kayaşehir satılık dükkan , Anacadde dükkanları , anacadde , ana cadde dükkanları , kayaşehir ana cadde dükkan ihalesi , anacadde dükkan fiyatı , anacadde ihale ,