Vodafone Arena'nın çatısı 30 Ağustos'a yetişmeyecek!


 Vodafone Arena'nın çatısı 30 Ağustos'a yetişmeyecek!

Beşiktaş Hakkı Yeten Futbol Altyapı Tesisleri'nin açılış töreninde konuşan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yapımı süren Vodafone Arena'nın çatısının daha önce de ifade ettiği gibi 30 Ağustos 2014 tarihine yetişmeyeceğini açıkladı...Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yapımı süren Vodafone Arena'nın çatısının daha önce ifade ettiği 30 Ağustos 2014 tarihine yetişmeyeceğini açıkladı. 


Fulya'daki Beşiktaş Hakkı Yeten Futbol Altyapı Tesisleri'nin açılış töreninin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Orman, stadı çatısız açabileceklerini, fakat konuyla ilgili henüz net bir karar vermediklerini söyledi.


İnşaat çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü belirten Beşiktaş Kulübü Başkanı, "Planlarımıza göre bitirmeye çalışıyoruz. Çatıyla alakalı, açıkçası proje biraz geç kaldı, neler yapabileceğimizi tartışıyoruz. Geri kalan kısımda programımız doğrultusunda ilerliyoruz. Çok zor bir proje. Bütün statları devlet yapıyor. Kolay bir iş yapmıyoruz ve insanların takdir etmesi gerektiğini düşünüyoruz" diye konuştu. 


Geride kalan sezonun kısa bir değerlendirmesini de yapan Fikret Orman, çok kötü bir sezon geçirmediklerini belirterek, şunları söyledi:


"Çok yeni bir yapılanmadaydık. 10 oyuncu aldık ve hepsi de çok gençti. Stadımız olmadığı için taraftarla bütünleşme süreci de yaşayamadık. Galatasaray maçı, sahamızın kapatılması ve yaşadığımız olaylara bakarsanız kötü bir sezon geçirmedik. Beşiktaş'ın en kötüsü zaten üçüncü olur ama bu sonuç bizleri ve beni asla tatmin etmez. Beşiktaş'ın hedefi her zaman şampiyonluktur ve şampiyon olursa başarılıdır."


Transfer çalışmalarının devam ettiğini ve eldeki imkanlar dahilinde en iyi oyuncuları transfer edeceklerini kaydeden Orman, yeni sezon için yabancı ağırlıklı bir transfer politikası uygulayacaklarını ve "isim yapmış yaşlı oyuncu almayacaklarını" ifade etti.


- "Demba Ba" sorusuna ilginç yanıt


Fikret Orman, Chelsea'nin golcü oyuncusu Demba Ba'nın Beşiktaş'ın transfer gündeminde yer alıp almadığına ilişkin bir soruyu ise, "Babam rahmetli oldu, mezarına gidemedim. Demba Ba bilgim dahilinde değildir. Şu an isim açıklama durumunda değilim, böyle bir mecburiyetim de yok" diyerek yanıtladı. 


 AAÖnerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projelerbeşiktaş Vodafone Arena açılış tarihi , fikret orman vodafone arena , vodafone arena , Vodafone Arena son durum , vodafone arena ne zaman açılacak , Vodafone Arena son hali , Vodafone Arena açılış tarihi , Vodafone Arena açılış , beşiktaş Vodafone Arena ne zaman açılacak ,