Beverly Hills'teki William Randolph Hearst'e ait olan ev satışta!


Beverly Hills'teki William Randolph Hearst'e ait olan ev satışta!

Amerikan medya imparatoru William Randolph Hearst'e ait olan 6 bin 700 metrekare alan üzerinde kurulu bulunan 29 odalı dev malikane 288 milyon TL'den (135 milyon dolar) satışa çıkarıldı."The Godfather (Baba)" filminin bazı sahnelerinin de çekildiği Beverly Hills'teki, bir dönem Amerikan medya imparatoru William Randolph Hearst'e ait olan 6 bin 700 metrekare alan üzerinde kurulu bulunan 29 odalı dev malikane 288 milyon TL'den (135 milyon dolar) satışa çıkarıldı.


Malikane, 1972'de Marlon Brando'nun başrolünde olduğu ‘The Godfather (Baba)' filminin çekimlerine de sahne olmuştu.


1926 yılında Banker getz tarafından Akdeniz villa tipinde inşa ettirilen, 3'er katlı 6 ayrı kompleksin oluşturduğu dünyanın en pahalı evinde, 3 yüzme havuzu, bir sinema salonu, 29 yatak odası 40 banyo, özel gece klubü yer alıyor.


Bir zamanlar medya imparatoru olarak anılan William Randolph Hearst'ın eski ikameti olan Sunset Bulvarı'ndaki H şeklindeki evi Hearst, 1947'de 120 bin dolara satın almıştı.


1927'de inşa edilen evin 1976'dan beri Leonard Ross adlı yatırımcıya ait.HabertürkBeverly Hills , beverly hills satılık ev , v evleri , Beverly Hills satılık , Beverly Hills şato , William Randolph Hearst , William Randolph Hearst kim , William Randolph Hearst kimdir , William Randolph Hearstin evi ,