Harry Styles Beverly Hills'te 4 milyon dolara malikane aldı!


 Harry Styles Beverly Hills'te 4 milyon dolara malikane aldı!

Harry Styles Beverly Hills'te 4 milyon dolara malikane aldı.Harry Styles'ın ünlü komşuları arasında Demi Moore, Lisa Vanderpump, Jon Voight de bulunuyor.Bunlardan biri de One Direction grubunun henüz 20 yaşındaki üyelerinden Harry Styles. Genç kuşak kızların gözdesi olan şarkıcı altı ay önce Londra'da satın aldığı 5 milyon dolarlık malikanenin ardından şimdi de Beverly Hills'te başka bir malikane aldı.ABD ve İngiliz basınında yer alan ve emlak sitesi The Real Estalker'ın da doğruladığı haberlere göre Styles, Beverly Hills'teki bu malikane için 4 milyon dolar ödedi.


Styles'ın yeni satın aldığı malikane, flört ettiği söylenen Kylie Jenner'ın yaşadığı bölgeye de yakın. Styles'ın satın aldığı malikane 1967 yılında inşa edildi.Daha sonra da Kolombiyalı mimar Alejardro Ortiz tarafından restore edildi.İç kısmında renkli ahşap ayrıntıların ağırlıklı olduğu malikanenin birkaç dönüm genişliğinde de bir bahçesi var.


Harry Styles'ın ünlü komşuları arasında Demi Moore, Lisa Vanderpump, Jon Voight de bulunuyor.


HürriyetHarry Styles , Harry Styles kimdir , Harry Styles evi , Harry Styles malikanesi , Harry Styles yeni evi , Harry Styles evi nerede , Harry Styles haberleri , Harry Styles beverly hillsteki evi ,