Yunanistan'da gayrimenkul piyasası ne durumda?


Yunanistan'da gayrimenkul piyasası ne durumda?

Emlak komisyoncusu GLP Values tarafından hazırlanan bir rapora göre Yunanistan'da gayrimenkul piyasasının bir düşüş sarmalına girmesi bekleniyor.Yunanistan'da emlak fiyatlarının 2017 yılına kadar yüzde 17-18 düşeceği tahmin edildi. Emlak komisyoncusu GLP Values tarafından hazırlanan bir rapora göre Yunanistan'da gayrimenkul piyasasının bir düşüş sarmalına girmesi bekleniyor.


Emlak komisyoncusu GLP Values tarafından hazırlanan bir rapora göre Yunanistan'da gayrimenkul piyasasının bir düşüş sarmalına girmesi bekleniyor. 


Yunan ekonomisi üzerinde resesyonist baskının arttığına işaret eden GLP Values, bu ortamda gelecek 2-3 yıllık dönemde gayrimenkul fiyatlarının cari değerlerinin yüzde 18 altına kadar inebileceklerini belirtti. Bu beklentinin gerçekleşmesi halinde Yunan gayrimenkul fiyatlarındakrizin başlangıcından bu yana yaşanan düşüş yüzde 60'a ulaşacak.HabertürkYunanistan emlak fiyatları , 2015 Yunanistan emlak piyasası , Yunanistanda gayrimenkul piyasası ne durumda , Yunanistan gayrimenkul son durum ,