Tureks Stone yeni koleksiyonunu tanıtıldı!


Tureks Stone yeni koleksiyonunu tanıtıldı!

Geniş koleksiyon seçenekleri ve de farklı tasarımları ile ezber bozduran Tureks Stone, yeni koleksiyonu olan Odyssey ile mekanlarınızda sofistike bir tarz yaratmanız için olanak sunuyor.Tureks Stone, yeni koleksiyonu Odyssey ile birbirinden farklı parçaları bütünleşerek mekanlarda tasarım harikası yaratmanızı sağlıyor. Mermer, kireç taşı ve camın birleşimiyle oluşan karolar, mekanlarında hem sadelik hem de şıklığı arayanların tercihi oluyor. Birbirinden farklı on altı geometrik desenlerden oluşan koleksiyon, mermer dayanıklılığı ile güvenli ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunarken içeriğindeki cam sayesinde kullanılan yere ışıltı saçıyor.

Banyo ve mutfak gibi ıslak zeminlerin yanı sıra tüm yaşam alanlarında kullanılabilen koleksiyon large, medium, small olmak üzere 3 farklı boyuttan oluşuyor. Turkuaz, bej, kahve, gri gibi birçok renk alternatifi sunan Odyssey koleksiyonundaki karolar hem yatay hem de dikey olarak uygulanabiliyor.

Tureks Stone yeni koleksiyonu Odyssey , tureks stone , Tureks Stone ürünleri , Tureks Stone koleksiyon , Tureks Stone nasıl , Tureks Stone seramik , Odyssey serisi ,