Tureks Stone, Marble Doğaltaş Teknolojileri Fuarı'nda!


Tureks Stone, Marble Doğaltaş Teknolojileri Fuarı'nda!

Tureks Stone, alanında bir dünya markası olan ve sektörün ilk 3 fuarı arasında yer alan MARBLE Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı’nda 3 ayrı standı ile birlikte yer alıyor.Tasarımları ile mermer sektörüne yenilikler sunan Tureks Stone, 26- 29 Mart tarihleri arasında 20.’si düzenlenen MARBLE Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı’nda ziyaretçileri ile buluşuyor. Bu yıl 3 ayrı stant ile fuarda yer alacak olan Tureks Stone, tasarım harikası karolarının yer aldığı Tureks koleksiyonlarını, modern mozaiklerin  yer aldığı Mozeks koleksiyonlarını ve outlet ürünlerini ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Mermerin Devleri mimarları Marble fuarında buluşturuyor

Konsept Projeler “Mermerin Devleri” özel projesi kapsamında sektörün öncü mimarlarından Dara Kırmızıtoprak, Gökhan Avcıoğlu, Hasan Sökmen, Çağlayan Tuğal, Yılmaz Zenger, Abdullah Burnaz, Mehpare Evrenol ve Mustafa Toner de Marble fuarında yer alacak. 

Üç gün boyunca sürecek olan fuarda Tureks Stone, hall 2 2059 ve hall 8 8068 no’lu stantta ziyaretçileri ile buluşacak.
Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projelertureks stone , Tureks Stone ürünleri , Tureks Stone 2014 ürünleri , Tureks Stone projeleri , Tureks Stone marble doğaltaş fuarı , Tureks Stone modelleri ,