Kelebek Mobilya, Eracor ile konforlu atmosfer yaratıyor!


 Kelebek Mobilya, Eracor ile konforlu atmosfer yaratıyor!

Türkiye'de modüler mobilya denince akla gelen ilk marka olan Kelebek Mobilya, İtalyan tasarımcıların danışmanlığı ve Kelebek Tasarım Ekibi’nin ‘sade’ ve ‘işlevsel’ konseptiyle tasarladığı yeni koleksiyonları ile fark yaratmaya devam ediyor.Kelebek Mobilya, Eracor ile konforlu atmosfer yaratıyor!

Kelebek Mobilya, estetik ve dayanıklı oturma grubu Eracor ile yaşam alanlarında konforlu bir atmosfer yaratıyor. 


Türkiye'de modüler mobilya denince akla gelen ilk marka olan Kelebek Mobilya, İtalyan tasarımcıların danışmanlığı ve Kelebek Tasarım Ekibi’nin ‘sade’ ve ‘işlevsel’ konseptiyle tasarladığı yeni koleksiyonları ile fark yaratmaya devam ediyor. 


Özel koleksiyonlarıyla mekanlara değer katan Kelebek’in yeni oturma grubu Eracor, yaşam alanlarını keyifli hale getiriyor. Yalın ve farklı duruşuyla Kelebek çizgisini ortaya koyan Eracor; sağlam iskelet yapısı, ahşap ayakları ve konforlu oturumu ile estetik, rahatlık ve dayanıklılığı bir arada sunuyor. Yekpare oturma ve yaslanma minderleri ile her zaman derli toplu duran model, yüzden fazla kumaş seçeneği ile her kullanıcının zevkine hitap ediyor.

Tasarımıyla fark yaratan Eracor; tekli, ikili ve üçlü koltuk seçenekleriyle Kelebek mağazalarında kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Tekli koltuk 961 TL, ikili koltuk 1607 TL, üçlü koltuk ise 1872 TL’ye satışa sunuluyor. 


80 yıllık geçmişi ile Türk mobilya sektörünün gelişiminde öncü rol oynayan Kelebek Mobilya, yıllardır farklı beğeniler için ürettiği oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları, genç odaları ile yaşam alanlarında işlevsel ve estetik çözümler yaratıyor. Kullanıcılardan büyük beğeni toplayan Kelebek, başta evlilik hazırlığındaki çiftler ve evini yenilemek isteyenler olmak üzere, tüm kullanıcılara hitap ediyor. Ayrıca Aktif Bank’ın 18 taksit uygulaması da kampanya boyunca tüketicilere ödeme kolaylığı sağlıyor. 


Kelebek Mobilya Hakkında

Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olan Kelebek Mobilya, 1935 yılında uçak kanatları için kontrplak üretmek amacıyla kuruldu. 1986 yılına kadar  İstanbul  Haliç’te Kelebek markası ile kontrplak üretti. 1978’de dünyanın konusunda en iyi proje grupları ile teknik işbirliği yaparak Düzce'de kurduğu modüler mobilya fabrikasını, Avrupa'nın en modern ve büyük tesislerinden biri olarak işletmeye açtı. 1990 yılında İMKB'de halka arz edildi. Bu yıl 80. yılını kutlayan Kelebek Mobilya, 186 bin metrekarelik bir sahada 40 bin metrekarelik kapalı alanda ileri teknolojileri kullanarak; mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımların üretimini sürdürüyor. 
Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projelerikelebek mobilya , Kelebek Mobilya 2014 ürünleri , Kelebek Mobilya koltukları , Kelebek Mobilya yeni ürünleri , Kelebek Mobilya Eracor ,