Bayrampaşa Pashadora projesi için yıkımlar başladı!


 Bayrampaşa Pashadora projesi için yıkımlar başladı!

Mutlu İnşaat'ın yeni projesi Pashadora, 50 bin metrekarelik alanda hayata geçmeye hazırlanıyor...Mutlu İnşaat, yeni konut projesi olan Pashadora'yı inşa etmeye başlıyor. Bayrampaşa Sanayi Alanı'nda konumlandırılan proje için dün bölgede yıkımlar başladı.


Pashadora projesi kapsamında 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçenekleri bulunuyor. Toplam 200 konut kapasitesi olan projede 50 adet ticari ünite bulunuyor. Projenin inşaat alanı ise 50 bin metrekare olarak belirlendi.


Pashadora projesi için fiyatlar henüz belirlenmedi. Proje, konumu itibariyle metrobüs ve metro ulaşım yerlerine yakın mesafede bulunacak.


 Bayrampaşa Pashadora projesi için yıkımlar başladı!


Bayrampaşa Sanayi Alanı Kentsel dönüşüm projesi kapsamında gerçekleşen projede Bayrampaşa Belediyesi'nin hizmet tesisi de bulunacak. Proje alanında spor merkezleri, modern kurban kesim yeri ve yeşil alanlara yer verilecek.


Deprem Afet Koordinasyon Merkezi'ne de yer verilen prpje Pashadora projesi hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 442 00 11 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.


www.mutluinsaat.com.tr


Işıl Seren KESKİN/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri

pashadora , mutlu inşaat pashadora , pashadora evleri , bayrampaşa pashadora , bayrampaşa kentsel dönüşüm , bayrampaşa sanayi alanı ,