Bayrampaşa Pashadora 200 konutluk bir proje olarak yükseliyor!


 Bayrampaşa Pashadora 200 konutluk bir proje olarak yükseliyor!

Avrupa Yakası'nın TEM'e yakın bölgesi olan Bayrampaşa'da Mutlu İnşaat tarafından inşa edilen Bayrampaşa Pashadora 200 konutluk bir proje olarak yükseliyor...Kentsel dönüşüm için yıkımların start aldığı İstanbul Avrupa Yakası'nın TEM'e yakın olan ilçesi Bayrampaşa'da yeni projeler yükseliyor. Kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilen Bayrampaşa Pashadora 200 konutluk bir proje olarak yükseliyor.


Mutlu İnşaat taarfından konumlandırılan Bayrampaşa Pashadora, 200 konuttan ve 50 ticari birimden oluşuyor. Projede  oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire aletrnatifleri bulunuyor.


Bayrampaşa Pashadora 50 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Proje, karma proje olarak hayata geçiriliyor. İçinde bir çok eğlenme ve dinlenme alanlarının da bulunduğu Bayrampaşa Pashadora projesinde fiyatlar henüz açıklanmadı.


Bayrampaşa Pashadora, Murat Mahallesi, Rami Kışla Caddesi'nde yükseliyor. 


Ayrıca projede, modern kurban kesim alanları, spor merkezleri, Derprem Afet Koordinasyon merkezi ve yeşil alanlar yer alıyor.


Bayrampaşa Pashadora'da teslimler 24 ay sonra gerçekleştirilecek.


www.mutluinsaat.com.tr

Telefon : 0212 442 00 11


Melek GÜNER/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri

bayrampaşa pashadora , bayrampaşa pashadora nerede , bayrampaşa pashadora teslim , bayrampaşa pashadora fiyat , bayrampaşa Pashadora projesi , bayrampaşa kentsel dönüşüm ,