Symbol Kocaeli AVM 11 Haziran’da açılacak!


Symbol Kocaeli AVM 11 Haziran’da açılacak!

Avrupa’nın en kapsamlı karma alışveriş merkezleri arasında gösterilen Symbol Yaşam ve Alışveriş Merkezi 11 Haziran 2015’de kapılarını açacak.Yerli yabancı birçok markanın yer alacağı Symbol Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde son olarak dünyanın en büyük spor malzemesi perakendecilerinden Decathlon, 11nci mağazasını açacak. 


Avrupa’nın en kapsamlı karma alışveriş merkezleri arasında gösterilen Symbol Yaşam ve Alışveriş Merkezi 11 Haziran 2015’de kapılarını açacak. Decathlon, 11nci mağazasını da Symbol AVM'de açmaya hazırlanıyor..


Başta Kocaeli ve Doğu Marmara olmak üzere adına uygun gerçekten sembol olacak bir projenin kapılarını açmaya çok az bir süre kaldığını belirten Kavanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kavan, spor mağazacılığı konusunda dünyanın en önemli markasını Symbol ailesinde görmekten büyük mutluluk ve heyecan duyduklarını söyledi.

 

Kavanlar İnşaat tarafından 600 Milyon USD’lik yatırımla projelendirilen Symbol  AVM yaklaşık 200 bin metrekarelik bir alana sahip. Yerli ve yabancı birçok markanın büyük ilgi gösterdiği Symbol AVM’de, ayrıca VM. Medicalpark Hastanesi, Hampton By Hilton Oteli, Eğlence ve Kongre Merkezi bulunacak.Symbol Kocaeli AVM , Symbol Kocaeli AVM ne zaman açılacak , Symbol Kocaeli AVM son durum , Symbol Kocaeli AVM 2015 , Symbol Kocaeli AVM nerede , Symbol Kocaeli AVM ne zaman hizmete girecek ,