Atlas Park Deluxe Rezidans'ta 270 bin dolar! Hemen teslim!


Atlas Park Deluxe Rezidans'ta 270 bin dolar! Hemen teslim!

TMD İnşaat Turizm AŞ tarafından Pendik Kurtköy’de inşa edilen Atlas Park Deluxe Residence projesinde fiyatlar 270 bin dolardan başlıyor…Atlas Park Deluxe Residence'ta konutların alanları 105 ile 230 metrekare arasında. Konut tipleri 2+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. 2+1 konutların fiyatları 270 bin dolardan başlarken; 3+1 konutlar 370 bin dolar ila 400 bin dolara, 4+1’ler ise 500 bin dolara satılıyor. Ödemeler banka kredisiyle yapılabiliyor.

Kurtköy, Pendik’te Viaport Alışveriş ve Fuar Merkezi'nin karşısında, TMD İnşaat Turizm AŞ.tarafından inşa edilen Atlas Park Deluxe Rezidans projesinin inşaatı 2008 yılında başladı. Geçtiğimiz yıl Nisan ayında inşaat tamamlandı ve sitede oturum başladı.

Toplam 12 bin metrekarelik alana kurulan Atlas Park Deluxe Residence projesinin inşaat alanı 45 bin metrekare. Atlas Park Deluxe Residence'da bulunan ticari alanlar Ala Carte Restaurant, barbeque restaurant, roof bar, snack bar, lobby bar, vitamin bar, market, kuaför ve güzellik merkezi olarak sıralanıyor.

Projenin sosyal donatı alanlarında ise açık ve kapalı yüzme havuzu, spa merkezi, Türk hamamı, sauna ve buhar odası, basketbol ve voleybol sahası, tenis kortları, hobi odaları, kültürel ve sanatsal etkinlik merkezleri, gen ve çocuk oyun odaları, yazlık ve kışlık sinema salonu,  toplantı salonları, her daireye yaklaşık 2-3 araçlık kapalı otopark alanı yer alıyor.

Atlas Park Deluxe Residence projesi toplam 110 adet konuttan oluşuyor. Atlas Park Deluxe Residence projesi TEM gişelerine 500 metre mesafede, Sabiha Gökçen Havaalanı'na üç kilometre mesafede bulunuyor.

0216 482 42 46

www.atlasresidence.com

[email protected]

Projeden görüntüler için tıklayınız...


Nagihan Arat/Emlakkulisi.com