Atlas Park Deluxe Residence'ta 290 bin dolara!

Atlas Park Deluxe Residence'ta 290 bin dolara!

Atlas Park Deluxe Residence'ta fiyatlar 290 bin dolardan başlıyor...


Pendik Kurtköy'de inşa edilen Atlas Park Deluxe Residence projesi Viaport Alışveriş ve Fuar Merkezi'nin karşısında, TMD İnşaat Turizm AŞ.tarafından inşa edildi. 2008 yılında yapımına başlanan inşaatın mimarı Feridun Fikret Güngör. İnşaat 2010 yılının Ocak ayında bitirildi.

Toplam 12 bin metrekarelik alana kurulan Atlas Park Deluxe Residence projesinin inşaat alanı 45 bin metrekare. Atlas Park Deluxe Residence'da bulunan ticari alanlar Ala Carte Restaurant, barbeque restaurant, roof bar, snack bar, lobby bar, vitamin bar, market, kuaför ve güzellik merkezi olarak sıralanıyor. Sosyal donatılar ise açık ve kapalı yüzme havuzu, spa merkezi, Türk hamamı, sauna ve buhar odası, basketbol ve voleybol sahası, tenis kortları, hobi odaları, kültürel ve sanatsal etkinlik merkezleri, gen ve çocuk oyun odaları, yazlık ve kışlık sinema salonu,  toplantı salonları, her daireye yaklaşık 2-3 araçlık kapalı otopark alanı…

Toplam 110 adet konutun bulunduğu Atlas Park Deluxe Residence'ta konutların alanları 105 ile 230 metrekare arasında. Konut tipleri 2+1'den 5+1'e kadar farklılık gösteriyor. Fiyatlar 290 bin dolardan başlıyor, 500 bin dolara kadar yükseliyor. Satışlar banka kredisiyle yapılıyor.

Atlas Park Deluxe Residence projesi TEM gişelerine 500 metre mesafede, Sabiha Gökçen Havaalanı'na üç kilometre uzaklıkta inşa edildi.

0216 482 07 97-98

www.atlasresidence.com

[email protected]

Projeden görüntüler için tıklayınız...