Polat Ofis satış ofisi!

Polat Ofis satış ofisi!

Polat Ofis AP Gayrimenkul!

Polat Ofis AP Gayrimenkul!

 Kağıthane Polat Ofis projesi!

Kağıthane Polat Ofis projesi!

Bağcılar Nurolpark fiyatları!

Bağcılar Nurolpark fiyatları!

Nurolpark Güneşli satılık daire!

Nurolpark Güneşli satılık daire!

Güneşli Nurolpark ödeme bilgisi!

Güneşli Nurolpark ödeme bilgisi!

Güneşli Nurolpark fiyatları!

Güneşli Nurolpark fiyatları!

Lal Rezidans Söylemez İnşaat tarafından Denizli'de yükseliyor!


 Lal Rezidans Söylemez İnşaat tarafından Denizli'de yükseliyor!


Kategori : Yeni Projeler
Firma : söylemez inşaat
Proje : lal residence

İnşaat sektöründe A+ lüks projeler yaratan Söylemez Mimarlık ve İnşaatın Denizli’nin yeni yüzü Lal Rezidans’ın sunduğu seçkin ayrıcalıklar yoğun ilgi görmeye devam ediyor...

Denizli’de 2001 yılından itibaren farklı projeler gerçekleştiren ve lüks konutlar inşa eden Söylemez Mimarlık ve İnşaat’ın 5 adet loft, 49 adet 3+1 daire ve mağazalardan oluşan Lal Rezidans Projesi farklı mimari çözümleri ile dikkat çekiyor. 

Toplam 2 blokta bulunan 54 daire ve mağazalardan oluşan proje ile alışveriş ve yaşam kompleksi bir arada yer alıyor. İş, yaşam, eğlence ve alışverişin bir arada olduğu yaşam tarzını Denizli’ye getiren Lal Rezidans; özel olarak projelendirilmiş iç mimari tasarımı ile göz kamaştırıyor. 

İnşaat kalitesi, peyzaj düzenlemesi, satış ve sonrası hizmetlerinden profesyonel rezidans yöneticiliği hizmetlerine kadar koşulsuz konforu sağlayacak ve her türlü ihtiyacı karşılayacak her ayrıntının planlandığı LAL Rezidans Denizli’nin lüks konutlarda yaşam anlayışını değiştiriyor.

Ana faaliyet alanı mimarlık olan Söylemez Mimarlık ve İnşaat profesyonel kadrosu ile bugüne kadar sektörde gerçekleştirdiği farklı ve özgün projelerle lüks konut üretimine devam ederken; şehir merkezlerinde ulaşım ve toplu taşıma problemi olmayan arazilerde müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu projeler üretmeyi hedefliyor. 

Söylemez Mimarlık ve İnşaat Kurucusu Merter SÖYLEMEZ “Denizli’nin yeni yüzü olarak planladığımız Lal Rezidans Projemizin bu kadar yoğun ilgi görmesinden mutluluk duyuyoruz. Sosyal ve sportif imkanları olan, belirli bir hayat tarzını sağlayan siteler günümüzde daha fazla ilgi çekiyor. Artık tasarım, mimari, konfor ve kalite çok önemli. Bu nedenle projelerimiz de herkesin beklentisini ve ihtiyacını karşılayabilecek teknik çözümler ortaya koyuyoruz.

Yola çıktığımız günden itibaren her projemizde tüketici tercih ve beklentilerine yönelik uygulamalar gerçekleştirdik. 

Lal Rezidans sınırların kalmadığı günümüzde yerel kimliğimiz ile dünya trendlerini ortaya koyduğumuz bir projedir. Bütün ayrıntılarını incelikle planladığımız projede kullanılan her malzemeyi de büyük bir özel ile seçtik. Zaman zaman kullanmayı planladığımız malzemeyi bulamadık ve büyük araştırmalar yaptık. Yaptığımız araştırmaların sonucunu üretime dönüştürdük. Tek hedefimiz her şeyin en mükemmelini ortaya koyarak ve en yaşanılabilir hayatı sunmak. Konutların yanı sıra projede yer alan mağazaların yüksek kazanç getireceğine inanıyoruz. Amacımız her geçen gün Denizli’nin kimliğine yön verecek projeler geliştirmeye devam etmek.”

www.soylemezmimarlik.com.tr

0258 262 02 82 

Haberin Etiketleri : lal residence , denizli lal residence , lal residence denizli , lal residence nerede , lal residence teslim , lal residence fiyat ,


Bunlarda İlginizi Çekebilir !


Nurol GYO Nurol Park nerede?

Nurol GYO Nurol Park nerede?

Nurol GYO tarafından hayata geçirilen projede 84 adet loft daire, 154 adet rezidans daire ve 880 adet towers daire bulunuyor. Peki Nurol GYO Nurol Park nerede?

Güneşli Nurolpark telefon numarası!

Güneşli Nurolpark telefon numarası!

Daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edilen projede 54 adet rezidans, 84 adet loft daire ve 880 adet towers daire bulunuyor. Güneşli Nurolpark telefon numarası haberimizin devamında yer alıyor.

Nurolpark güncel fiyat listesi!

Nurolpark güncel fiyat listesi!

Nurolpark güncel fiyat listesi haberimizin devamında yer alıyor. Projede 54 adet rezidans daire ve 84 adet loft dairenin yanında 880 adet towers daire bulunuyor.

Trendist Ataşehir Rezidans fiyatları!

Trendist Ataşehir Rezidans fiyatları!

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir'de hayata geçirilen Trendist Ataşehir Rezidans fiyatları haberimizde bulunuyor. K Yapı ve Solid İnşaat tarafından inşa edilen projede daire seçenekleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı.

Trendist Ataşehir Rezidans nerede?

Trendist Ataşehir Rezidans nerede?

Stüdyo dairelerin 320 bin TL'den başlangıç gösterdiği projede teslim tarihi Ekim 2016 yılı olarak planlanıyor. K Yapı ve Solid İnşaat imzası taşıyan Trendist Ataşehir projesinde toplamda 820 daire bulunuyor. Peki Trendist Ataşehir Rezidans nerede?

Kurtköy Sky Novita Rezidans!

Kurtköy Sky Novita Rezidans!

Viaport AVM'ye 1 kilometre uzaklıkta hayata geçirilen Kurtköy Sky Novita Rezidans projesi 60 milyon TL yatırım bedeline sahip. İstanbul Anadolu Yakası'nda yükselen projede ticari birimler de yer alıyor.

Nurolpark Güneşli satış ofisi!

Nurolpark Güneşli satış ofisi!

84 adet loft daire, 154 adet rezidans ve 880 adet towers dairelerden meydana gelen Nurol Park'ta 2014 fiyatlarıyla ev sahibi olmak için son 20 gün. Nurolpark Güneşli satış ofisi telefon numarası 444 64 96.

Nurol Park Güneşli fiyatları!

Nurol Park Güneşli fiyatları!

Nurol GYO tarafından İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar'a bağlı Güneşli'de hayata geçirilen projede 84 adet loft daire, 154 adet rezidans daire ve 880 adet towers daireler bulunuyor. İşte Nurol Park Güneşli fiyatları...