Zin D Zer Çekmeköy'de teslimler 2019'da! Yeni proje!


 Zin D Zer Çekmeköy'de teslimler 2019'da! Yeni proje!

Çekmeköy'ün en iyi lokasyonlarından birinde konumlandırılan Çekmeköy Zin D Zer projesinde şirket finansmanından yararlanılabiliyor..115 konut , 42 home ofis ve 73 dükkandan meydana gelen Zin D Zer projesi, Zin D Yatırım imzası ile İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde inşa ediliyor


1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri sunulan Zin D Zer projesi 9 katlı 2 blok ve 2 katlı AVM bloğu olarak tasarlandı. 


  Zin D Zer Çekmeköy


Çekmeköy'ün en iyi lokasyonlarından birinde konumlandırılan Çekmeköy Zin D Zer'de netrekare fiyatlarının 4 bin TL'den , daire fiyatları minimum 249 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

  

2019 Eylül'de teslim edilmesi hedeflenen  Zin D Zer Çekmeköy'de şirket finansmanından yararlanılabiliyor. Tapuların hazır olduğu projede aynı zamanda banka kredisi de kullanılabiliyor.


Pprimize edilmiş teknolojik bina özelliği bulunan Çekmeköy Zin D Zer Evleri'nde arasında, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, Türk hamamu, sauna, eğlence ve hobi alanları, bilardo, masa tenisi, langırt, kapalı otopark mevcut. 


 Zin D Zer Çekmeköy


Zin D Zer Çekmeköy iletişim


Tel: 0216 621 83 35

Web: http://zindzer.com/


Özge ÖZDEMİR ÇOLAK/Konuttimes.com

Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler

Zin D Zer Çekmeköy fiyat , çekmeköy Zin D Zer teslim tarihi , Zin D Zer Çekmeköy iletişim ,

Hemen Teslim 4 proje