27 / 05 / 2024

Torkam Fikirtepe projesi ile 1.101 konut geliyor!

 Torkam Fikirtepe projesi ile 1.101 konut geliyor!

KİPTAŞ ihalesini kazanan Torkam İnşaat, Fikirtepe’nin en dikkat çekici noktasında proje yapacak. Proje toplam 1.101 konuttan meydana gelecek..


Torkam İnşaat, Fikirtepe'de yeni projesi için kolları sıvadı. KİPTAŞ ihalesini kazanan Torkam İnşaat, Fikirtepe’nin en dikkat çekici noktasında proje yapacak. Projenin ihale tutarı ise KDV dahil 383 milyon 488 bin TL olarak açıklandı.


Toplam inşaat alanı 182 bin 198 metrekare olan proje toplam 1.101 konuttan meydana gelecek. 5 blok olarak dizayn edilen Torkam İnşaat Fikirtepe projesinde 511 adet 1+1, 438 adet 2+1, 128 adet 3+1 ve 24 adet 4+1 konuta yer veriliyor. Projenin 30 ay içerisinde tamamlanması planlanıyor.


Torkam’dan Fikirtepe'ye destek


Fikirtepe’deki projeye büyük önem verdiklerini ifade eden Torkam İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dereli şu ifadeleri kullandı; "Fikirtepe son yıllarda en çok konuşulan semtlerimiz arasında yer aldı. Bu bölgede çok kıymetli projeler yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor. Torkam İnşaat olarak biz de hem bilgi birikimimiz hem de tecrübemizle Fikirtepe’de yer almaya, bölgeye değer katmaya ve destek vermeye karar verdik. İhale sonrasında  Kiptaş  ile imzaladığımız sözleşmenin ardından çalışmalarımıza başladık. Kiptaş’ın Fikirtepe projesinde toplam 1.101 konuttan oluşan inşaat yapım işlerine yönelik sözleşmemizi imzaladık ve yer teslimini aldık. Hızlıca üretime geçerek hak sahiplerine müjdeli haberi ulaştırmayı amaçlıyoruz"Web: http://www.torkam.com.tr/


Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri