23 / 07 / 2024

Tanışlar İnşaat Kozyatağı'nda 2 yeni konut projesi yapacak!

Tanışlar İnşaat Kozyatağı'nda 2 yeni konut projesi yapacak!

Tanışlar İnşaat Kozyatağı'nda 2 projeye imza atacak. “Tanışlar Grup”, konut piyasasında da önemli projeler hayata geçirmeye devam ediyor.


“Tanışlar İnşaat”, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Kozyatağı’nda “Ege Apartmanı-Güneş Apartmanı” adlı 2 yeni konut projesi inşa edecek. 

  

Tanışlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Tanış, konut piyasasında var olan durgunluğun geçici olduğuna dikkat çekerek, “Bazı kesimlerde faize yönelim olduğunu gözlemliyoruz. Oysa faiz gelip geçicidir ama daire her zaman kazandırır. Daire fiyatları düştü, pek çok müteahhit maliyetin altında satış yapıyor. Bu fırsatı kaçırmamak gerekir. Şimdi daire almanın tam zamanı” dedi. 


Tanışlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Tanış sözlerine şöyle devam etti; “Bazı kesimler eskiden olduğu gibi paradan para kazanma yolunu seçti. Mülk almak yerine parasını faize yatıranları görüyoruz.  Faiz getirisi yüksek olunca, “Bir daireyi 1 milyon liraya alsam 4 bin lira getirisi olacak. Fakat faiz bana daha fazla kazandıracak” diyen yatırımcılar mevcut. Oysa böyle düşünenler sonunda zarar edecek. Çünkü faiz gelip geçicidir. Daire her zaman değer kazanır, konutun getirisi daha yüksek olur.  Son dönemde daire fiyatları da düştü. Birçok müteahhit maliyetin altında satış yapıyor. Şu anda daire almanın tam zamanı. Yatırımcı ve oturum amaçlı ev almak isteyenler bu fırsatı kaçırmamalıdır.” 

 

Tanışlar İnşaat İstanbul’un en önemli lokasyonlarından biri olan Kadıköy Kozyatağı’nda projeler hayata geçiriyor.
Beyaz Kadıköy Ege Apartmanı: 


Tanışlar İnşaat Kozyatağı


Beyaz Kadıköy Ege Apartmanı yaklaşık 1.100  metrekare alanda yükseliyor. Proje 33 daire 3 dükkandan meydana geliyor. 

Beyaz Kadıköy Evleri Güneş Apartmanı:


Tanışlar İnşaat Kozyatağı


Rezidans konsepli  54 daire 5 dükkanın satışları devam eden Beyaz Kadıköy Evleri Güneş Apartmanı projesi yaklaşık 2.000 metrekarelik bir alanda yükseliyor. Web: http://www.tanislargrup.com.tr/
Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri