Neo Bolluca 6 lansman öncesi 245 bin TL’ye satışta! Yeni proje!


Neo Bolluca 6 lansman öncesi 245 bin TL’ye satışta! Yeni proje!

4 blok ve 144 daireden meydana gelen Neo Bolluca 6 projesi lansman öncesi 245 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.. 

Neo Yapı,   Neo Bolluca 6  projesini hayata geçireye hazıranıyor. Proje 3. Havalimanına 6 kilometre, metroya 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. 


Yeşilliklerle çevrili 4 blok ve 144 daireden meydana gelen Neo Bolluca 6  projesi lansman öncesi 245 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.


Satışları 18 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan Neo Bolluca 5 projesinin ardından  Neo Bolluca 6  projesi Arnavutköy- Bolluca bölgesi; Kanal İstanbul ve yeni metro projeleri, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoban Yolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsüyle yatırımcıların odak noktası oldu. 


İstanbul'un dördüncü büyük ilçesi olan Arnavutköy'ün ormanlık ve mesire alanları, 30 kilometrelik sahili ve 1 milyon kişiye ev sahipliği yapması bekleniyor. 


Arnavutköy’de; Yeni İstanbul Projesi dahilinde, 74 kilometrekarelik alanı kapsayan yeni havalimanı ticari bölgesi, üniversiteler, oteller, parklar, ofis alanları, ve konutlar yer alacak. Arnavutköy ilçesi, hızlı gelişimi ile de bölgenin değerini arttıracak.


 


Tel : 0212 322 06 00

Web: http://www.neoyapi.com/projeler.html


 Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı, Yeni konut projeleri

Neo Bolluca 6 fiyat , Neo Bolluca 6 evleri iletişim , Arnavutköy Neo Bolluca 6 nerede ,