Makro İnşaat'tan Silivri'ye yeni proje! 616 konut geliyor!


 Makro İnşaat'tan Silivri'ye yeni proje! 616 konut geliyor!

Toplamda 616 konuttan oluşacak olan Makro İnşaat Silivri projesi hafriyat çalışmaları 5 ay sonra başlayacak...Makro İnşaat, İstanbul'un Silivri İlçesi'ne bağlı Ortaköy Mahallesi'nde yeni konut projesini hayata geçirmeyi planlıyor. Proje kapsamında gerçekleştirilecek hafriyat çalışmaları 5 ayda, proje  ise 1 yılda tamamlanacak. 


Toplamda 616 konuttan oluşacak olan Makro İnşaat Silivri projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon daire seçeneklerine yer veriliyor.  98 bin 146,45 metrekarelik yüzölçümlü alanda yükselecek olan projede 375 adet kapalı otopark alanı bulunuyor.


38 bin 225,66 metrekare toplam inşaat alanına sahip Makro İnşaat Silivri projesi 5 blok halinde dizayn edildi. Projede A blok sosyal tesis, B, C, D v E bloklar konut olarak tasarlandı.  

 

 Daha önce Bahçetepe İstanbul, Mavera Başakşehir, Giriş Sarayları, Mavera Sarayları, Seyran Şehir gibi projelere imza atan Makro İnşaat'ın Park Mavera I, Park Mavera II ve Park Mavera III, Başakşehir Merkez Çarşı, Meydan Dükkanları projelerinde inşaat ve satış süreçleri devam ediyor.


  Makro İnşaat Silivri projesi nerede? 


 Makro İnşaatTel : 0850 228 70 71 (pbx)

http://www.makroinsaat.com/


Özge ÖZDEMİR ÇOLAK/Konuttimes.com 


 Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler

Makro İnşaat silivri projesi , Makro İnşaat silivri 616 konut , Makro İnşaat silivri yeni proje 2018 ,

Hemen Teslim 4 proje