Likoğlu Rezidans Güzelyalı'da yükseliyor!


Likoğlu Rezidans Güzelyalı'da yükseliyor!

Lik Yapı ve İnşaatın yönetim kurulu başkanı Mehmet Kurt, hayata geçirdikleri projelerde müşteri memnuniyeti öncelikli ve hep karlı bir portföy sunduklarını belirtti.Törene Lik Yapı ve İnşaat grubu yönetim kurulu başkanı Mehmet Kurt, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.


Güzelyalı’da hayata geçen Likoğlu Rezidans toplamda 9.500 m2 arsa üzerinde, 4 blok, 40 daire ve 2.000 m2 ticari alandan oluşacaktır. Daire tipleri 3+1 hacimli daireler brüt 150 m2 ve 4+2 hacimli daireler brüt 320 m2’den oluşmaktadır.


Yeşil ve mavinin birleştiği noktada, merkezi konumu, feribot iskelelerine yakınlığı ve geniş sosyal donatı alanları ile ön plana çıkan Likoğlu Rezidansın temel atma töreninde konuşan Lik Yapı ve İnşaatın yönetim kurulu başkanı Mehmet Kurt, hayata geçirdikleri projelerde müşteri memnuniyeti öncelikli ve hep karlı bir portföy sunduklarını belirterek;


”Yapılarımızda görselliğe verdiğimiz önem kadar işlevsellik de önemlidir. Kaliteli malzeme kullanımı ve işçilik imalatı ile müşterilerimize kullanım rahatlığı sunmaktayız. İnsan hayatı her zaman daha iyiyi daha güzeli hak ediyor. Biz Lik Yapı olarak hep bu prensip doğrultusunda en iyi vermek için projeler yaptık ve ne mutlu ki her zaman da karşılığını gördük. Yeni projemiz Likoğlu Rezidans da hem olduğu konuma, hem de hayata değer katan özel bir yapı olarak yükselecektir. Projelerimizi zamanında teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktayız.” dedi.


Web: http://www.likyapiinsaat.com.tr/
Lik Yapı ve İnşaat projeleri , Likoğlu Rezidans nerede , Güzelyalı Likoğlu Rezidans iletişim ,