Folkart Line'da satışlar başladı!


 Folkart Line'da satışlar başladı!

Folkart Yapı imzası ile İzmir Uzundere'de inşa edilen Folkart Line'da satışlar başladı. Projede fiyatlar 279 bin TL'den başlangıç gösteriyor..Folkart Line projesi, Folkart Yapı imzası ile İzmir Uzundere'de inşa ediliyor. Satışların başladığı Folkart Line'da dairelerin 2020 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor.


Toplam 422 bağımsız birimden meydana gelen Folkart Line, 12 blok halinde yükseliyor. Projede konutların yanı sıra ticari birimlere de yer veriliyor. 


Folkart Line'da 2+1 dairelerin fiyatları 279 bin TL'den 3+1 dairelerin fiyatları ise 394 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede 120 ay vade ve yüzde 0,98 faiz oranı sunulan projeden 10 bin TL peşinat ve 2 bin TL taksitle daire sahibi olunabiliyor.


 Folkart Line


Folkar Line'da basketbol ve futbol sahaları, tenis kortu, yarı olimpik yüzme havuzu, alışveriş alanları, otopark ve geniş peyzaj alanları yer alıyor. 


Proje, Fuar İzmir'e 4dakika, Selway AVM'ye 5 dakika, Adnan Menderes Havalimanı'na 10 dakika, Alsancak'a 20 dakika, Çeşme'ye 45 dakikalık mesafede yükseliyor.


 Folkart LineWeb: http://www.folkartline.com/

Tel: 444 22 78


Önerilen Bağlantılar : 3. HavalimanıFolkart Line , Folkart Line iletişim , Folkart Line nerede , Folkart Line fiyat ,