Ekcan İnşaat'tan iki yeni proje: MOD Çekmeköy ve MOD Alemdağ!


 Ekcan İnşaat'tan iki yeni proje: MOD Çekmeköy ve MOD Alemdağ!

Ekcan Grup imzası taşıyan MOD Çekmeköy ve MOD Alemdağ projelerinde lansman öncesi avantajlar sunuluyor...
Konut sektöründe hızla büyümeyi sürdüren Ekcan Grup, İstanbul'da iki yeni proje izma atıyor. 2018 yılı Aralık ayında teslim ediek olan MOD Çekmeköy ve MOD Alemdağ  projelerinde lansman öncesi avantajlar sunuluyor. 


http://www.ekcangrup.com/  1-) MOD Çekmeköy      

38 adet daireden meydana gelen MOD Çekmeköy projesinde satışlar başladı. Ekcan Grup imzası taşıyan proje 6 bin 743 metrekare arsa alanına sahip.


2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde daire tiplerine yer verilen MOD Çekmeköy Evleri'nde daire alanları 103.74 metrekare ile 144.33 metrekare arasında değişiyor.    


3 blok şeklinde tasarlanan MOD Çekmeköy'de daire fiyatları 485 bin TL ile 700 bin TL arasında değişiyor.  Projede peşin alımlarda yüzde 10 indirim sağlanıyor.    MOD Çekmeköy nerede?   İşte lokasyon

3. Köprü Bağlantı Yolu 1 dakika  

Metro 5 dakika  

Sabiha Gökçen 20 dakika  

Üniversiteler 5 dakika 

Şile - Ağva 1 saat AVM     


 Ekcan İnşaat


http://www.modcekmekoy.com/


2-) MOD Alemdağ     

Ekcan Grup imzası taşıyan MOD Alemdağ projesi  "Alemdağ’da yeni bir Mod" sloganıyla basına tanıtılıyor. Proje 36 adet daireden meydana geliyor. 


 2 oda 1 salon ve 3,5 oda 1 salon dairelere yer verilen MOD Alemdağ projesi metronun yanıbaşında, tem 5 dakika mesafede konumlandırılıyor. 


Satışların başladığı  MOD Alemdağ daire fiyatları 540 bin TL'den başlıyor ve 870 bin TL'ye kadar çıkıyor.  Projede peşin alımlarda yüzde 15 indirim sağlanıyor.      


MOD Alemdağ nerede?


 Ekcan İnşaat


http://www.modalemdag.com/MOD Alemdağ ve MOD Çekmeköy ödeme seçenekleri 

Ödeme Planı 1 : Yüzde 50 peşin ödemelerde,  yüzde 50’sini  12. Ayda ödemek koşuluyla banka kredisi kullanabiliyor.   


Ödeme Planı 2:  Yüzde 30 peşin ödemlerde yüzde 70’ini 6. Ayda ödemek koşuluyla banka kredisi kullanabiliyor.   


Ödeme Planı 3 : Yüzde 50 peşin ödemelerde kalan yüzde 50’si için ise 2 adet yüzde 15 oranında ara ödeme ile EKCAN GRUP olarak 12 aya kadar 0 faizle kredilendiriliyor.      Özge ÖZDEMİR/Konuttimes.com 


 Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleriMOD Çekmeköy fiyat , MOD alemdağ fiyat listesi , Ekcan inşaat yeni projeler 2018 , MOD Çekmeköy teslim tarihi ,

Hemen Teslim 4 proje