Bizim Evler Güzelce projesi Büyükçekmece'de yükselecek!


Bizim Evler Güzelce projesi Büyükçekmece'de yükselecek!

Bizim Evler Güzelce adıyla satışa sunulacak proje konum olarak İstanbul Büyükçekmece'ye bağlı Güzelce Mahallesi'nde inşa edilecek.İstanbul Büyükçekmece'de inşa edilecek proje İhlas Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 980 konut ve 35 dükkandan meydana gelecek projenin 2018 ortasında tamamlanması bekleniyor. 


Bizim Evler Güzelce adıyla satışa sunulacak proje konum olarak İstanbul Büyükçekmece'ye bağlı Güzelce Mahallesi'nde inşa edilecek. 


270 milyon TL'ye mal olması planlanan proje 980 konut ve 35 dükkandan oluşuyor. 92 bin 293 metrekare arsa alanına sahip Bizim Evler Güzelce projesinde toplam inşaat alanı 249 bin 787 metrekare olarak belirlendi.


Bizim Evler Güzelce projesinde 50 bin metrekare açık/kapalı otopark, yüzme havuzu, fitness, sauna, spor sahaları, çocuk oyun parkları ve kafeterya gibi alanlar olacak.


Bizim Evler Güzelce projesi Büyükçekmece


Kale Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme A.Ş.'ye ait arsa üzerinde inşa edilecek Bizim Evler Güzelce projesinde 9 konut bloğu ve 1 ticaret bloğu olarak tasarlandı. 


Bizim Evler Güzelce projesinde konut blokları 16 ve 30 katlı olarak tasarlandı. Güzelce Marina'ya yakın konumda yer alan Bizim Evler Güzelce projesi, Güzelkent Hukukçular Sitesi ile Jandarma Kampı'nın arasında bulunuyor.


İhlas Yapı Bizim Evler Güzelce'de 370 adet 2+1, 270 adet 3+1, 340 adet 4+1 daire tipi yer alacak. 2018 yılı ortasında tamamlanması öngörülen projede konut alanı yaklaşık 180 bin metrekare.


Tel: (0212) 454 45 50

Web: www.ihlasyapi.com.tr

Bizim Evler Güzelce , Bizim Evler Güzelce nerede , İhlas Yapı Bizim Evler Güzelce , Bizim Evler Güzelce satılık , Bizim Evler Güzelce iletişim ,