Avrupa Konutları Kale projesi Topkapı'da yükseliyor! Metrekaresi 5 bin lira!


 Avrupa Konutları Kale projesi Topkapı'da yükseliyor! Metrekaresi 5 bin lira!

İstanbul Avrupa yakası Topkapı'da 40 bin metrekare arsa alanı üzerinde Artaş İnşaat tarafından inşa edilecek olan Avrupa Konutları Kale projesi metrekare birim fiyatı 5 bin liradan başlayacak...Bugüne kadar bir çok konut projesine imza atan ve adını İstanbul'da inşa edilen Avrupa Konutları projeleri ile özdeşleştiren Artaş İnşaat, İstanbul Avrupa yakası Topkapı'da bulunan Kale arazisinde yeni bir proje geliştiriyor.


Avrupa Konutları Kale projesi, 40 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Hasılat paylaşım modeli ile inşa edilecek olan Avrupa Konutları Kale projesi 100 bin metrekare inşaat alanına sahip olacak. 


İçinde bulunan blokların en fazla 10 katlı olarak tasarlandığı Avrupa Konutları Kale projesinde 60 bin metrekarelik otopark alanı bulunacak. Karma proje olarak yükselen Avrupa Konutları Kale projesi hem konutlardan hem ofislerden oluşacak. Projede ayrıca sıra dükkanlar da yer alacak.


Toplam 700 konuttan oluşması beklenen projenin Eylül ayında satışa çıkması planlanıyor. 


Avrupa Konutları Kale projesi fiyat!


Avrupa Konutları Kale projesinde konutların metrekare birim fiyatları 5 bin liradan başlangıç gösterecek.


Telefon: 0212 571 13 55

Web Adresi: www.avrupakonutlari.com


Melek GÜNER/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler

Avrupa Konutları Kale , Avrupa Konutları Kale nerede , Avrupa Konutları Kale iletişim , Avrupa Konutları Kale ulaşım , Avrupa Konutları Kale fiyat , Avrupa Konutları Kale artaş topkapı projesi , topkapı artaş projesi , Avrupa Konutları Kale fiyatları , Avrupa Konutları Kale telefon , Avrupa Konutları Kale ödemeleri , cevizlibağ artaş , artaş cevizlibağ ,

Hemen Teslim 4 proje