Amassizmir Residence Office 330 bin TL'den satışta!


 Amassizmir Residence Office 330 bin TL'den satışta!

ERGE mimarlık uzmanlığında inşa edilen Amassizmir Residence Office projesi 7 adet ofis, 3 adet dükkan ve 69 konuttan meydana geliyor...Toplam 2 bin metrekare arsa alanına sahip olan Amassizmir Residence ve Office projesi Karaca İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Proje 


İzmir'in Gaziemir bölgesinde yükselen Amassizmir projesi 7 adet ofis, 3 adet dükkan ve 69 konuttan meydana geliyor.  Projede daireler 1 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.


 ERGE mimarlık uzmanlığında inşa edilen Amassizmir Residence Office projesinde 58 metrekare- 80 metrekare - 98 metrekare ve 105 metrekare teraslı seçenekler sunuluyor. 


Amassizmir'de daire ve ofis fiyatları 330 bin TL'den başlıyor. Projede fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark ve merkezi uydu sistemi mevcut. 


Amassizmir Residence ve Office projesi lokasyon olarak İzmir Çevre Otoyollarına 5 dakika, Fuar İzmir'e 5 dakika - Konak'a 20 dakika, Alsancak'a 25 dakika - Çeşme'ye 50 dakika, Kuşadasına 55 dakika mesafede konumlandırılıyor.


Amassizmir Residence nerede?


  Amassizmir Residence Office 330 bin TL


 


Adres: Akçay Caddesi No: 278/2 Gaziemir/İzmir

Telefon: 0232 220 94 94

Web site: http://amassizmir.com/

Özge ÖZDEMİR/Konuttimes.com  

Amassizmir Residence Office , gaziemir Amassizmir Residence fiyatları , Amassizmir Residence Office iletişim ,

Hemen Teslim 4 proje