02 / 10 / 2022

7 Renk Selçuklu ön talepte! Yeni proje!

7 Renk Selçuklu ön talepte! Yeni proje!

7 Renk Selçuklu projesi Seha Yapı imzasıyla Konya Selçuklu'da hayata geçiriliyor. Ön talep toplanan projede fiyatlar 385 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


7 Renk Selçuklu projesi Konya Selçuklu'da inşa ediliyor. İlk kez Konya Gayrimenkul Fuarı’nda görücüye çıkacak proje haftaya satışlara başlayacak. 


7 Renk Selçuklu projesi Konya'ya bağlı Selçuklu Yazır Mahallesi'nde yükseliyor. Fuar boyunca ön talep toplanacak projede ön talepte bulunan vatandaşlar lansman öncesi avantajlı fiyatlardan ve öncelikli daire seçme ayrıcalığından yararlanacak. 7 Renk Selçuklu ön talepte! Yeni proje!


7 Renk Selçuklu projesi için Seha Yapı Genel Müdürü İskender Uslu şunları söyledi; “Konya’nın Türkiye gayrimenkul pazarında önemli bir yeri var. Şehrimiz makine sanayi ve tarım endüstrisinde olduğu kadar konut üretiminde de Türkiye ekonomisine önemli katkılarda bulunuyor. Bu gücünü yitirmemek için atılması gereken adımlardan biri olan “Gayrimenkul Fuarı” bu yıl 2. defa kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Geçtiğimiz yıl markamız için oldukça verimli geçen fuarda bu yıl yeni projemiz ‘7 Renk Selçuklu’yu da görücüye çıkarıyoruz, fuar boyunca ön talep toplayacağımız projemizi Nisan sonunda satışa çıkacağız. Ön talep döneminde form doldurup bizlere ulaşan müşterilerimiz hem lansman öncesi avantajlı fiyatlardan hem de öncelikli daire seçme ayrıcalığından faydalanacak. Fuarda, Konya’nın en büyük su temalı projesi Zermaram ve Başakşehir’in en büyük projesi 3. İstanbul ile birlikte Seha Kanyonpark Evleri’ni de müşterilerimize sunuyoruz” dedi.


7 Renk Selçuklu projesi konum olarak Tramvay hattına sadece 10 dakika yürüme mesafesinde yükselecek. Proje ayrıca eğitim ve sağlık merkezleri ile yan yana olacak. 


7 Renk Selçuklu projesinde satışlar bir hafta sonra başlayacak. Teslimlerin 30 ay sonra gerçekleştirileceği projede spor için pilates ve fitness alanı, sauna ve havuz yer alacak. 


303 konut ve 15 ticari alana yer verilen 7 Renk Selçuklu'da 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde daire seçenekleri sunuluyor. Daire alanları 124 metrekareden başlıyor. 7 Renk Selçuklu ön talepte! Yeni proje!


7 Renk Selçuklu fiyat listesi:

3+1'ler 385 bin TL'den

4+1'ler 435 bin TL'den

5+1'ler 665 bin TL'den başlıyor. 7 Renk Selçuklu ön talepte! Yeni proje!

7 Renk Selçuklu ön talepte! Yeni proje!

7 Renk Selçuklu ön talepte! Yeni proje!

7 Renk Selçuklu ön talepte! Yeni proje!

7 Renk Selçuklu ön talepte! Yeni proje!

7 Renk Selçuklu ön talepte! Yeni proje!

7 Renk Selçuklu ön talepte! Yeni proje!Tel: 444 73 42

Web: http://www.yedirenkselcuklu.com/

www.sehayapi.com

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com
Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler