Veliefendi Ağaoğlu projesi ulaşım ve iletişim bilgileri!


 Veliefendi Ağaoğlu projesi ulaşım ve iletişim bilgileri!

Ağaoğlu imzasıyla Zeytinburnu Veliefendi'de inşa edilecek olan yeni projenin ulaşım ve iletişim bilgileri...2013 yılında Ağaoğlu'nun temel atacağı Veliefendi projesi, Zeytinburnu'nda yer alıyor.


Geçtiğimiz hafta Uludağ My Mountain Otel'de gerçekleştirilen basın toplantısında yeni projesinin yeriini açıklayan Ali Ağaoğlu 2013'te şehrin göbeğinde 3 yeni projeye imza atacakalrını belirtti.


E-5'in hemen kenarında inşa edilecek olan Veliefendi Ağaoğlu projesi, Bakırköy Yenimahalle'deki tren istasyonunun hemen arkasında inşa ediliyor.


Proje, Zeytinburnu Veliefendi Hipodromu'nunu karşısındaki boş arazide yükselecek.


Veliefendi Ağaoğlu projesi, sahil yolu ve Bakırköy'e 1 kilometre, Merter'e 2 kilometre, Topkapı'ta 4 kilometre ve Atatürk Havaalanı'na ise yaklaşık 8 kilometre mesafede konumlandırılıyor.


Projeye Yedikule Sahilyolu'ndan gitmek için Bakırköy Kızılay'ı görünce sğdan giriliyor ve 1-2 kilometre düz devam ediliyor. Sağ tarafta Veliefendi Hipodromu yer alıyor. Proje de Veliefendi Hipodromunun hemen karşısında yükseliyor.


www.agaoglu.com.tr

444 6 777


Melek GÜNER/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri

veliefendi , ağaoğlu veliefendi , veliefendi ağaoğlu projesi , veliefendi ağaoğlu nerede , veliefendi ağaoğlu ulaşım iletişim bilgileri , ağaoğlu bakırköy nerede ,

Hemen Teslim 4 proje