Varyap Plaza'da 218 bin TL'ye! Haziran'da teslim!


 Varyap Plaza'da 218 bin TL'ye! Haziran'da teslim!

Varyap imzası ile Anadolu Yakası Pendik'te inşa edilen Varyap Plaza projesinde fiyatlar 218 bin TL'den başlıyor. Projede teslimler Haziran'da gerçekleştirilecek...Varyap'ın Pendik'te inşa ettiği Varyap Plaza projesi, 216 ofis ve 62 dükkandan oluşuyor. 


Proje 9 katlı tek blokta yükseliyor ve 44 bin metrekare kapalı alanı bulunuyor. Varyap Plaza projesinde satılık ofisler ve 3 bin 500 metrekare kiralanabilir alan bulunuyor. 


Varyap Plaza projesinde otopark, güvenlik, resepsiyon gibi hizmet alanları bulunuyor.


Varyap, Pendik'te inşa ettiği Varyap Plaza projesi ile bankalar, ilaç firmaları, sigorta acenteleri, lojistik - kargo şirketleri, mali -gümrük müşavirleri, avukatlar, doktorlar ve bölgedeki KOBİ'ler için ideal ofis seçenekleri sunuyor.


Varyap Plaza'da yer alan ofislerin büyüklükleri 60 metrekare ile 325 metrekare arasında değişiyor. 


Son 90 adet ofis ve dükkan satışlarının devam ettiği Varyap Plaza'da 60 metrekaresi 218 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede metrekare birim fiyatı 3 bin 633 lira olarak belirlendi.


Sabiha Gökçen Havaalanı'na 10 kilometre uzaklıkta, yeni kurulacak yat tersanelerine ve Pendik Marina'ya 2 dakika mesafede yer alıyor.


Projede teslimler Haziran ayında gerçekleştirilecek.


444 54 56

www.varyapplaza.com


Melek GÜNER/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler

varyap plaza , varyap plaza satılık ofis , varyap plaza pendik , varyap plaza fiyat , varyap plaza fiyatlar , varyap plaza satılık ,